Valguskandjate informeerimine

Juhendab Mai Agate Väljataga
Loe juhendaja kohta siit

Kuidas viia oma teadmised inimesteni? 
Algab loengutesari juhtidele, õpetajatele ja liidritele.

trust-1Kes on valguskandja?
Valguskandja ehk informatsioonikandja. Valgus on informeeritus ja pimedus on informeerimatus. Valguse all tuleb mõista informatsiooni, mitte ajada segamini  päikesevalgusega.

Valguse kandmine on teadlikuks saamine enda Maal tehtavast tööst. Valguskandjal on vaja teada, kellele, milleks ja kuidas ta oma tööd teeb.

Kuidas viia oma teadmised inimesteni? 

Valguskandmine ja informeeritus ei tähenda teiste ümberpööramist. Valguskandjad pole Jehhoova tunnistajad. Valguskandja ise teab, kes ta on. Mida rohkem ta teab, seda intensiivsemaks tema töö muutub. Ta võib olla kinnise suuga, piisab vaid kohalolust. Inimesed tajuvad tema erilisust ilma sõnadeta. Tal on mida anda ja jagada.

Kuidas valguskandjat ära tunda?

Tunnetamise küsimus. Kui valguskandja tõstab inimese sagedust, siis ollakse juba alateadlikult sellest inimesest huvitatud. Valguskandja oskab energijaid tasakaalu viia. Paljud praegused valguskandjad ei teagi, et nad seda tööd teevad. Tedlikkus aga suurendab oluliselt selle töö kasulikkust.

Egost juhitud juht 

„Mõnel hakkab ego tööle ja ta hakkab ennast kuulutama. Suurem sagedus ei anna õigust ennast kellestki võrdsemaks pidada. See on esimene märk sellest, et tegemist pole valguskandjaga”, teatab Mai Agate Väljataga.

Osaluspanus 20 eurot

Osalejate arv on piiratud!
Koha garanteerib ettemaks 10 eurot
Palmimari OÜ, SEB EE961010220194783223 (selgitusse märgi kursuse ja osaleja nimi).
Mitteosalemisel ettemaksu ei tagastata!

Maa ja Taeva heaolukeskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
info@maajataevas.ee
infotelefon: +372 53838600
facebook: maajataevaheaolukeskus