URARTU energia ehk rõõmuenergia

Juhendab Natalja A. Onufrieva
(Kursus on vene keeles, eesti keelse tõlkega)

Vaata kõikide kursuste kava siit

Tõelise ja sügava õnne ning heaolu energiad
Urartu on vanim tsivilisatsioon, kes elas kaua enne meie aega ja kadus horisondilt meie ajaarvamise algul. Urartu tsivilisatsioon sai oma nime energia auks, mida rahvas kummardas, armastas ja hoidis kui maailma kõige suuremat väärtust. Loengul tõstame teiega eesriide, mitte ainult auväärsete jüngrite saladustelt ja selle rahva vaimsuselt, vaid ka pühitseme ja räägime Urartu imetoimelisest energiast.

Urartu energia on rõõmuenergia. Kaasaegne rõõmutunne on teinud läbi muutused ja pöördunud 180 kraadi. Järelikult on ka inimese õnn mandunud ja muutunud kõverpeegliks, oma nimetuse paroodiaks. Mis on muutnud õnne, rõõmu ja ilu nii tundmatuseni alates sellest ajast? – See on üks loengu teemadest. Lisaks pühitseme õnne, rõõmu ja ilu Absoluudi omadustesse. Parandame õnne kõverpeegli, kingime oma ellu tõelist ilu ja õnne, mis on tähtis edukaks, täisväärtuslikuks ja tervislikuks eluks.

Nii imelik kui see ka pole, on raha energia otseselt seotud meie rõõmu energiaga. Armastus ja tervis toitub sellest varjatud energia allikast. Kui meenutada elu tühjendamatut küllusesarve, siis see on üheselt mõistetavalt Urartu energia.

Kaasaegses maailmas on paljud iidsed vaimsed tarkused unustatud ja teatud ühiskonnakihtides pöördumatult kaotatud. Materiaalsuse kummardamine, mis on teatud tsivilisatsioonidel elustiiliks muutunud, on keeranud maailma jalgadelt pea peale. Loengul räägime väärtusest, mis on inimkonnale saadetud universumist ja Jumalalt. Räägime, mida inimesed on teinud absoluutse tõe illustreerimiseks.

Alustame…

Osaluspanus 50 eurot
Saada osalemissoov e-posti aadressile: info@taevasjamaa.ee või helista telefonil 53838600, 55903155

Lisa oma kontaktid, et saaksime vajadusel sinuga ühendust võtta ja täiendavat infot ning juhiseid saata

Grupid on väikesed ja osalejate arv piiratud
Koha garanteerib ettemaks 25 eurot arveldusarvele

Palmimari OÜ, SEB EE961010220194783223 (selgitusse märgi kursuse ja osaleja nimi).
Mitteosalemisel ettemaksu ei tagastata!

Artiklid meedias

Delfi: Urartu energia – meie iidsete esivanemate tõeline ja sügav õnnetunne LOE SIIT

Maa ja Taeva heaolukeskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
info@taevasjamaa.ee, facebook: maajataevaheaolukeskus
infotelefon: 53838600