Konstellatsioonid Taro kaartidega

Kursuse eesmärk:
Taro-kaartide sümboolikal põhinevate konstellatsioonitööde kaudu töötada oma elus ketke kõige aktuaalsema teemaga.

Kursust juhendavad Maire ja Helena Taska

 

Info terapeudist ja tema teistest kursustest. Pildigalerii, videod.

pic

Taro 22 suure orkaani kaarti on seotud inimese erinevate arenguetappidega ja sügavalt arheotüüpidega. Iga kaart mida inimene tõmbab, toob välja antud ajahetke arenguetapi ja sügavad takistused, mis ei lase elus edasi liikuda.Hetkel arenguliselt olulisem teema ja annab võtme edasi arenemiseks ja takistuste lahendamiseks. Kaart, mille inimene tõmbab, näitab ära takistused. Kui kõrvaldada takistused, siis käivitub kaartide tugev energia, mis on seotud stiihiate ja erinevate planeetidega.

Konstellatsioon Taro kaartidega on sügavam ja erineb tavakonstellatsioonist. See on konstellatsioon ilma küsitluse või teemata, ilma erilise taotluseta, kuna tõmmatud kaart ise annab inimesele selle teema, millega tööd teha.

Tarokaardid, 22 arkaani, on nagu meie elutee tsüklid, see on meie sisemine areng. Taro-konstellatsioonis on võimalik lahendada tavaliselt kõige tähtsam probleem, mis inimese elus hetkel on.

Inimene tõmbab ühe arkaanikaardi, aga meie ei lahka seda tavalisel moel, nagu taroennustusel või meditatsioonis. Taro-konstellatsioonis paigutatakse tõmmatud kaardi elemendid platsile, kasutades asendajaid. Nende hulka lisatakse ka kliendi esindaja. See, kuidas klient esindajad paigutab, räägib väga palju, sest igal tarokaardil on palju märke. Seal on erinevad elemendid – tuli, vesi, maa – seal on olemas planeedid, kujundid, tegelased jne. Iga väike element räägib millestki. Väljale paigutatud elementidest loeb konstellöör välja selle takistuse, mis ei lase inimesel edasi liikuda. Inimene saab vastuse küsimusele, mis on see pidur, mis takistab edasiminekut. Konstellatsiooni lõpus paigutuvad kaardid uuel moel ja energia, mis vallandub, see on väga tugev. Asendaja jaoks tähendab selles energijas olek võimalust mitte ainult kogeda, vaid ka ise seda oma elus kunagi kasutada.

Kursusele tulles ei ole vaja mingeid eelteadmisi Taro-kaartidest. Sellele kursusele võib tulla ka siis, kui justkui pole midagi küsida, kuna konstellatsioonitöö ja sisemine pilt lähtuvad tõmmatud Taro-kaardist ja sellega seostuvatest assotsiatsioonidest. Selline lähenemine loob võimaluse näha oma elu ja selles hetkel toimuvat uue nurga alt, avastades huvitavat ja uut enda kohta. Taro-konstellatsioonis on alati olemas väga tugev vau-efekt – siin on alati võimalus näha midagi uut enda jaoks.

Konstellatsioon Taro kaartidega on sügavam ja erineb tavakonstellatsioonist. See on konstellatsioon küsitluse või teemata.

Ülivõimsast lõpuenergiatest saavad osa kõik asendajad!

Artiklid Maire Taskaga
GoodNews:Maire Taska kursus raha energiast vaatab……Loe SIIT
GoodNews:Maire Taska kursus näitab suhete seost …… Loe SIIT

Asendajana saavad osaleda kõik soovijad, piiranguid ei ole.
Osalemistasu 20 eurot

 

Maa ja Taeva heaolukeskus
Põhja pst 21/1, Tallinn
www.taevasjamaa.ee, info@taevasjamaa.ee
facebook: taevajamaakeskus
infotelefon: 53838600