Tähtede seadus

Juhendab Natalja A. Onufrieva

Vaata kõikide kursuste kava siit

Kursus on vene keeles, eesti keelse tõlkega

See on saladuslik, mõistatuslik keel – see ei ole inimese looming. See kuulub kategooriasse, mille vanakreeka filosoof Platon (V-VI saj e.m.a.) kirjeldas oma teoses/dialoogis “Phaidon” [f’aidon] kui „sünnieelselt kaasaantud teadmised“, mis haihtuvad koheselt peale lapse ilmale tulekut, kuid on võimelised teatud tingimustel taastuma.

Pildiotsingu Carl Jung tulemusAnalüütilise psühholoogia rajaja Carl Jung (1875-1961) asetas selle nähtuse „ kollektiivese alateadvuse …, mis ainult minimaalsel määral esineb isikupärana aga oma olemuselt ei ole see individuaalne omadus …“
„Kollektiivse alateadvuse“ tuumaks pidas Jung arheotüüpe, mis kujutasid endast alateadlikke esmaste ettekujutuste skeeme.

Tema sõnul ei ole see isegi niivõrd fikseeritud ettekujutised, kuivõrd võimalus ise teatud viisil tajuda ümbritsevat maailma ja kujundada oma reaktsioone sellele. “Inimene pärib need kujutised oma esivanemate minevikust, mis hõlmab nii tema inim- kui ka inimlase eellaste ehk kõikide meie esivanemate minevikku “(Carl Jung «Проблемы души нашего времени», M., 1994, lk 130-133).

«Русский Хроног раф 1512 года.» „Vene kroonika 1512a „(PAR, St Petersburg, 1911, vol. 22) on säilitanud meile vana pärandi, mille kohaselt  sümbolite keel anti meie esiisadele jumalike jõudude poolt ning on väliselt muutunud ja tasapisi täiustunud vastavalt inimkonna vaimse elu tegelikkusele. Esimesena, kes hakkas “looma sõnu ja eristama taevalikke märke”, on krooniku poolt nimetatud tegelane Piiblist Seth (Sett).

Kui Adamale kuulub au anda nimed taimedele ja loomadele, siis Sethile langes au anda nimed planeetidele ja tähtedele. “Et sellega hakkama saada anti Sethile mõistus Jumalalt.  Imetledes tema vagadust, hakkasid toonased inimesed  Sethi kutsuma “Jumalaks”. Sethi ja Enose järeltulijaid kutsutakse seetõttu nn “Jumala poegadeks”“. Pärast suurt veeuputust said Sethi järglasteks Arfaksadi poeg ja pojapoeg Sima-Kenan: “… See on ülesse tähendatud postil Siridonskoj mäel, millel on kirjas “tähtede seadus”, mis on kirjutatud Sethi järeltulijate poolt.“

Pildiotsingu tähtede seadus tulemus

Just tähtede seadust tuleb meil õppida. See on suurepärane, võrreldamatu teadmine. Põhjatu laegas täis tarkusi ja ainulaadseid energiaid.

Teid ootab eksklusiivne pühendamine, mis loob võimaluse siseneda Jumalikesse teadmisesse ja oskustesse. Nende energiatega võib puhastada, ravida, likvideerida karmat, muuta olukordi: olevikku, minevikku ja tulevikku. Te hakkate seda tegema palju kvaliteetsemal ja professionaalsemal tasemel.

Osaluspanu 150 eurot

Saada osalemissoov e-posti aadressile: info@taevasjamaa.ee või helista telefonil 53838600, 55903155. Lisa oma kontaktid, et saaksime sinuga ühendust võtta ning täiendavat infot ja juhiseid saata.

Grupid on väikesed ja osalejate arv piiratud
Koha garanteerib ettemaks 25 eurot arveldusarvele
Palmimari OÜ, SEB EE961010220194783223 (selgitusse märgi kursuse ja osaleja nimi).
Mitteosalemisel ettemaksu ei tagastata!

Maa ja Taeva heaolukeskus
Põhja pst 21/1, Tallinn
info@taevasjamaa.ee, facebook: maajataevaheaolukeskus
infotelefon: 53838600