Sündmuste ülevõim

Kuidas võita sündmuste mõju, kontroll ja ülemvõim inimesele
Kõige huvitavam ja olulisem kursus!

 

Vaata kõikide kursuste kava siit

Tohutu hulk inimesi veedab pool oma elust sündmustest mõjutatud diktaadi all. Sellisel juhul muutub isiksus möödapääsmatult inimliku draama ohvriks.

egiptus-66901909Võideldes juhtunule vastu, satub inimene sündmuste koletusliku mõju alla ja nende toime mõjutab otseselt kõiki tegutsemisvaldkondi. Mitte inimene pole enam otsustaja rollis, vaid hoopiski sündmused otsustavad tema eest, kuidas ta end tunneb – kas õnnetu või õnnelikuna.
Inimese individuaalsus muutub marionetiks sündmuste mõjul, olles mõjutatud sellest, kuhu antud sündmuse iseloom teda suunab. Selline ebakõla nakatab hetkega kõiki inimese suhteid ja elulisi situatsioone. Nõustuge, et selline staatus pole hea. Ometi elab suurem osa ühiskonnast just nii. Loeng õpetab mõistma seda, mis on sõnade vormi ja sisu taga. Lisaks omandatakse sündmuste unikaalse juhtimise praktika, pühitsetakse energia, mis aitab mõista sõnadeta.

Loeng annab mõistmise, kuidas ja miks satub inimene sündmuste mõju alla, miks selline negatiivsus on nii laialt inimeste hulgas levinud ja on halastamatu nii patuste kui ka õiglaste suhtes. Mida on vaja teha, et sündmuste ja tegevuse mõju ei mõjutaks ega rikuks inimese elu? Kuidas teha nii, et inimene ise otsustab, millised on tema sündmused, elu, saatus ja karma?

Tahate teada maailma kõiksuse suurt saladust? Kuulake siis! Asi on selles, et võti mõistmiseni ja energiateni, mis lahendavad eelmainitud probleemid, on ühelt poolt lihtne, aga teisalt sügav. Selle olemus seisneb teadmises, mis eksisteerib inimteadvusest kõrgemal, kuid on nagu nähtamatu müts, mis on nähtav vaid pühitsetule. Niisiis tähelepanu, eesriie saab nüüd teile avatud.

Teadmiste olemus seisneb selles, et kõige tähtsamad suhted teie elus on… Mis te arvate kellega? Ei, mitte Jumalaga. Jumal ei puutu siin asjasse. Ka mitte mateeriaga, isaga, emaga, naisega, mehega, sõbraga, õega, vennaga, ülemusega ega kaitseingliga. Õige vastus on, et kõige tähtsamad suhted teie elus on…

Osaluspanu 100 eurot

Saada osalemissoov e-posti aadressile: info@taevasjamaa.ee või helista telefonil 53838600, 55903155
Lisa oma kontaktid, et saaksime sinuga vajadusel ühendust võtta ning täiendavat infot ja juhiseid saata.

Grupid on väikesed ja osalejate arv piiratud
Koha garanteerib ettemaks 25 eurot

Kuuvärav OÜ, LHV EE537700771001758499 (selgitusse märgi osaleja nimi ja koolituse nimetus)

Maa ja Taeva heaolukeskus
Põhja pst 21/1, Tallinn
info@taevasjamaa.ee, facebook: taevajamaakeskus
www.kristallitempel.ee,  info@kristallitempel.ee, facebook: kristallitempel
infotelefon: 53838600