Šamaani töötoad

Juhendab Pete Bengry (Inglismaa)
Tõlge inglise keelest eesti keelde
Regristreeri sündmustele järgneval lehel

Šamaani tervendavad helid
Loe sündmuse kohta siit

Rännak šamaaniteekonnale
Loe sündmuse kohta siit
14. – 16. septembril 2018 Kristallitemplis

Šamaani trummiõpe
Loe sündmuse kohta siit
5. – 7. oktoobril 2018 Kristallitemplis

Pete Bengry kogemuse järgi koosneb elu imedest.
Üheks pühamaks hetkeks elus on inimese sünd. Pärast sündi hakkab laps kaotama kontakti ema südamelöökidega, mis üsas olles nii hästi kuulda olid. Enda omi imik ise ei kuule. Südamerütmidest eraldumise tulemuseks on üksindusetunne. Trumm aitab taasluua ja meelde tuletada püha ühendust, mis eksisteeris üsas. Südamerütmiga ühildudes saavad paljud imed võimalikuks.

Pete Bengry on mänginud trummi üle 40ne aasta. Ta on esinenud üle maailma professionaalse muusikuna. Teda võib nimetada rokistaariks.
Trumm on olnud alates lapsepõlvest tema kindlaks saatjaks teel ning nüüdseks on maast saanud talle ema ja üsast elu. Kuna Pete uskumused toetavad imesid, siis taassünnib iga päev tema trummist uuesti õnn, armastus, looming ja tervendus.

Pete on praktiseerinud šamanismi üle 30ne aasta. Šamanism on olnud talle imeliseks teekonnaks. „Olen läbi peegelduse tunnistajaks, et minu tegevus mõjutab ümbritsevat maailma. Seetõttu suhtun austusega igasse elusorganismi. Selline käitumine ja kohalolek, muudab maailma pühaks unelmate paigaks”.

Pete’i muusikukarjaarile ei pannud alust õpetajad. Trumm õpetas väiksele Petele kõik rütmid selgeks. See mida Pete trummi kaudu jagab, lähtub vahetust kogemusest ja elavast ühendusest vaimumaailmaga. Oma õpetustest järgib mees samuti algseid rütme.

Šamanism on püha teekond, kus juhendajaks vaimumaailm. Vaimsed õpetused on Pete’l kaasatus igapäevaellu. Kõik siin elus on peegelduses, teab mees. Pete õpetab oma peeglit puhtana hoidma, et ümbritsev maailm särama lööks. Kirkana särama löönud elusäde saab sel viisil valgustada teadlikkust.

Läbi teineteise peegelduse näeme elu hetkeseisu. „Minu töö on lihtne. Kui vaatame läbi ilu täis silmade, näeme ilu, ja loome nii ilu oma ellu juurde,” räägib Pete Bengry. Pete kutsub üles usaldama trummi, et trumm ühilduks südamelöökidega ja taassünnitaks meie pühad unistused.

Kui sul on trumm, siis on sul unistus!

Lase kanda end lainetel, mis kord nii tuttavad südamele olnud.
Selleks ava vaid tedlikkus trummiga.
Tule rända minuga ja leia elutee, milleks oled siia sündinud!
Luba trummil saada oma südameks ja südamel trummiks, las nad saavad üheks.
Ela oma elu, nagu oled selleks loodud – vaba ja rahuolevana!

 

Maa ja Taeva heaolukeskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
info@maajataevas.ee, facebook: maajataevaheaolukeskus
www.kristallitempel.ee,  info@kristallitempel.ee, facebook: kristallitempel
Phone: +372 53070777