OSHO tarokaartide kursus

Juhendab Vatayana (Indiast, OSHO Rahvusvaheline keskus)

Kuupäev on selgumas!

Info kursuse juhendajast

Kursus on inglise keeles, eesti keelse tõlkega

AJAKAVA:
kell 09.00 – 19.00
kell 09.00 – 17.00
kell 17.00 – 20.00

Koostöös Osho Meditatsiooni Keskusega Eestis

Osho Taro kaardi kursusel õpetatakse Osho Zen kaarte, mis arendavad intuitiivset taju. Praktilised harjutused annavad oskuse, mis võimaldavad hiljem jätkata iseseisvalt kaartide kasutamist. Kaardiladumist saab teha ka teistele. Õpitud tehnika võimaldab saavutada tunnetuse lugeda kaartide sõnumeid ning julguse seda edasi anda.

OSHO intuitiivse Tarokursuse esimesel päeval töötatakse intuitsiooniga. Õpitakse intuitsiooni olemust ning selle toimimimist nii iseendale kui teistele. Kõikidel inimestel on loomupärane intuitiivne võimekus, kuid tihti jäävad need oskused varju sotsiaalsete tavade ja formaalse hariduse tõttu. Inimesed on programmeritud ignoreerima oma instinkte, selmet mõista ja kasutada neid individuaalse arengu kasuks. Instinktide allasurumine kahjustab sisemist tarkust.

OSHO Zen Tarokaartide eesmärk pole ennustamine. See on pigem transtsendentaalne Zenmäng, mis peegeldab liikumist. Kaartide ladumine näitab hetkeseisu ilma hinnagute ja võrdluseta. See on äratuse mäng, et saada ühendus oma tundlikkuse, intuitsiooni, kaastundlikkuse, vastuvõtlikkuse, julguse ja individuaalsusega. Osho Zen Taro kaartide mõju on erakordne, sest need ärkavad ladumisel justkui ellu. Kaardid räägivad igaühega just temale mõistvas keeles, nad äratavad mõistmise ja toovad ellu selguse.

Kursusele palun kaasa võtta pakk värvilisi kriite, markereid ja pliiatsid.

Osaleda saab ka ainult esimesel päeval (laupäeval). Esimene päev on intuitsiooni äratamiseks.

Osaluspanus 175 eurot

Eelregisteerimine on vajalik! Registreerimisel tuleb tasuda 35 eurot ettemaksu Semivita OÜ arveldusarvele EE312200221061424064. Selgitusse palun märkida osaleja ja kursuse nimi.

Maa ja Taeva heaolukeskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
info@taevasjamaa.ee, facebook: taevasjamaakeskus
www.kristallitempel.ee,  info@kristallitempel.ee, facebook: kristallitempel
infotelefon: 53838600