Naiste maagiline veetlus ehk NMV I aste

Iidsete võimsad naisenergiad, mis on toonud kuulsust paljudele naistele läbi ajaloo.
Kuidas saavutada mõjuvõim meeste üle?

Kursus ja meditatsioon „Naiste maagiline veetlus” Naine ja naiselik olemine
Juhendab parapsühholoogia doktor Teresa Mängel
Egiptuse energiad, Iidsete druiidide energiad, Hüperborealaste energiad

Loe juhendaja ja tema teiste kursuste kohta rohkem siit

Naiste Maagilise Veetluse II astme kohta loe siit

Kursusel saame teada, kuidas saavutasid oma edu naised, kes on olnud läbi ajaloo maailma edukaimad ja kuulsaimad. Mida nad selleks tegid?
Kursuse esimene aste on kolmeosaline ning kestab 3 tundi. Kursusel läbime 6 iidset energiat, kokku 3 pikka ja sügavat meditatsiooni, mis aitavad meil saavutada edu mitte ainult meeste, vaid ka naiste ees.

Kursuse esimene osa: Egiptuse energiad
Meditatsioon sisaldab 3 energiat: „Izida võluv silm“; „Mao nahk“; „Preestrinna figuur“.

Kui me räägime ilusatest naistest, kes on oma hurmava võluga ajalugu teinud, siis ikka meenutame esmaselt ülikuulsat Kleopatrat ja Nefertitit.
Kuidas Rooma poolt vallutatud Egiptuse orjatar sõitis Rooma linna sisse triumfiga nagu kuninganna? Kuidas saavutasid edu Marilyn Monroe, Elizabeth Taylor, Brigitte Bardot, Stefi Graff, modell Naomi Campell, Madonna jpt.

„Izida võluvad silmad“ on energia, mis ei lase meestel teie pealt pilku ära pöörata. Isegi mõneks ajaks teist lahkudes, viibib mees unistades teiega kohtumisest. Samuti säilitab see energia teile sära ja ilu isegi kõrges eas.
„Mao nahk” effekt on hämmastav. Energiad hakkavad liikuma mööda nahka ja see muutub aja jooksul siledaks, pehmeks ja elastseks. See mõjub nii meestele kui ka naistele, teised naised ei ole enam konkurendid, tekib ustav naiste sõprus ilma kadeduseta ja kompleksideta.
„Preestrinna figuur” kanal sisaldab ülipeeneid energiad, mis aitavad eemaldada figuuri puudujääke, tuues enam esile selgeid kehaosasid või aitavad korrigeerida sinu figuuri. See energia loob ka elegantsuse ja naiseliku graatsia teie liikumises. Põletab ära väsinud ja vanad energiad.

Kursuse teine osa: Druiidide  iidne energia „Noorenemise udu”. Tervendav ja noorendav (vananemist pidurdav)
Meie tegelikult ei vanane, vaid meie rakkude uuenemine aeglustub. Druiidide energia aitab kiirendada rakkude uuendamise protsessi. Druiidide energiad on ülivõimsad ja nende kasutamiseks vajame lisateadmisi, ehk koode. Kõik Druiidide kanalid on salasõnadega, et igaüks neile ligi ei saaks ja kahju tekitaks. Meditatsioon Pühade tammede hiies koos druiididega on ülivõimas ja hingele kaunis ning pehme.

Kursuse kolmas osa:  Hüperborealaste  energiad Lada” Naisenergia edu ja küllus
Naistele ülihea energia, sest lahendab naiste probleeme laialdaselt. Armuprobleemidest kuini ema-lapse probleemideni välja. Väga hea raha ja armastuse kooslus, et raha pärast armastatuga tülli ei läheks.

Aarialased liikusid põhjast itta. Jumalanna „Lada” oli väga jumaldatud just nendes piirkondades. Siis nad läksid Pärsiasse ja Indiassee – vastavalt piirkonnale ja sealsetele kultuurilistele eripäradele vahetus ka jumalanna nimi.

„Lada” – venekeelne sõna Laditsa – sujuma voolama. See ongi jumalanna omadus: korraldada asjad nii, et kõik sujuks ja laabuks.
Indias sai  Ladast Laks`mi.
Põhjamaalaste ruunikirjades  on ta aga Lagu – Laguzz, vesi, voolamine, sujumine.
„Armastuse maagia vang“ kaitseb armunud paari igasuguse kurja ja suhte rappa minemise eest. See energia moodustab püsiva aluse õnne liidule. Toetab ja tugevdab seksuaalset lähedust.
„Kama” on täiendav energiakanal, mis äratab magavad erogeensed tsoonid. Te tunnetate mehe puudutusi teravamalt, nautides tundeid.
„Veetlevuse majakake” aitab teil alati olla tähelepanu keskpunktis ja mitte jääda märkamatuks. See on omamoodi võimas ja osati ka ohtlik kanal, kui seda lohakalt kasutada.

Kallid naised, te väärite parimat!! Olete oodatud meelde tuletama ja harjutama, seda mis naiseks sündimise õigusega kuulub meile.

Osaluspanus 35 eurot
Koha garanteerib ettemaks 15 eurot arveldusarvele
Palmimari OÜ, SEB EE961010220194783223 (selgitusse märgi kursuse ja osaleja nimi).
Mitteosalemisel ettemaksu ei tagastata!
Ülejäänud osaluspanuse tasumine kohapeal sularahas.

Maa ja Taeva heaolukeskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
info@maajataevas.ee
infotelefon: +372 53838600
facebook: maajataevaheaolukeskus