Mälu energiad

 

Juhendab Natalja A. Onufrieva
Kursus on vene keeles, eesti keelse tõlkega

Te võib-olla ütlete: mis tähtsust sel mälul on! Mis selles nii erilist on, et peaks arendama mälu toetavat, täiendavat ja uuendavat energiat? Mäluga on seotud mineviku energia. Minevikul on valitsev mõju inimese saatusele. Terveks ja õnnelikuks eluks on vajalik teadlikkus minevikust kui kogemusest. Tähtis on töötada teadvuse väärarusaamadega. Seetõttu on oluline pöörata tähelepanu mäluga töötamisele ning oma suguvõsa ja isikliku mineviku uurimisele.

Minevikus peituvad geneetilised kahjustused. Kui teie vanaema või vahow-to-maximise-your_5034977naisa halvasti toitusid, elasid ökoloogiliselt ebasoodsas kohas või töötasid ohtlikus keskkonnas vms, siis need asjaolud ei mõjuta ainult nende tütarde ja poegade tervist, vaid ka lastelaste ja lastelastelaste oma. Miks see on nii? Teie praegused haigused on teie vanavanemate elustiili tulemus. Miks see nii on? Põhjuseks on mälu. Selgub, et mälu mängib olulist rolli DNA heaolus. Haigused ja sündmused kogunevad energeetiliselt juba ammu enne inimese sündi.

Miks inimene unustab oma eelmised elud? Miks ta ei mäleta, kuidas paradiisis elas? Kuhu kaovad mälestused, kui unustatakse midagi? 

Miks inimene unustab unenäod ega mäleta, mida tegi pika une etapil?

Miks on mälu maht inimesel nii väike?
Kuidas mälumahtu laiendada?
Kuidas
õppida keeli kiiresti ja lihtsalt?
Peale unustamise ja mälu puudumise on mälul veel palju teisi haigusi. Mälu kaotus on väga ebameeldiv. Alzheimeri tõbi on üks halastamatu haiguse vorm. Ei tohi unustada, et skleroos on haigus, kuigi kehal pole valus, toob iga päev uusi ebameeldivaid üllatusi.

Tegelikult on mälukaotus sisuliselt väga ebameeldiv mitte ainult ümbritsevatele inimestele, vaid ka unustajale endale. Kuhu võtmed said, kas pliit ja triikraud said välja lülitatud, kui kodust lahkusite? Kõik need väiksed asjad võivad elu põrguks muuta. Aga kui ei mäleta enam inimesi, kellega sai räägitud tund aega tagasi, hakkab inimese ellu tasapisi kuhjuma tõsiseid probleeme.

Kuhu kaovad mälestused, kui unustame midagi? Miks unustamine on ohtlik? Kuidas taastada kaotus ja pääseda mälule ligi? See on üks kõige huvitavamaid esoteerilisi teemasid – tervise ja õnneliku elu alus. Kursusel külastatakse mälestuste maailma, jõutakse mõistmisele, kuidas toimub mälu kadumine. Saadakse teada, kes kasutab unustamist ja kuidas pääseda mälestusteni. Õpitakse blokeerima halbu mälestusi, näiteks neid, mis puudutavad agressiivseid isikuid teie suhtes.

Õpitakse meetod, mille kaudu mäletada möödunud elu ka pärast hinge kehast lahkumist ning tervendama ennast ja teisi, muutes saatust mälu energiaga. Räägitakse, miks meenub ja möödub silme eest elu enne surma. Mis on selle tähendus? Inimese keha ei tee midagi ilmaasjata. Õpitakse, kuidas taastub juurdepääs mälule ja kõnnitakse mälestuste jälgedes.

Õpitakse mäletama läbielatut ja kogemusi, kuidas elustada kadunud mälestusi. Kuidas saavutada see, et kõik meelde jääks.

Saada osalemissoov e-posti aadressile: info@taevasjamaa.ee või helista telefonil 53838600, 55903155
Lisa oma kontaktid, et saaksime sinuga ühendust võtta ning täiendavat infot ja juhiseid saata

Grupid on väikesed ja osalejate arv piiratud
Osaluspanus 240 eurot (sisaldab materjale)
Koha garanteerib ettemaks 25 eurot arveldusarvele
Kuuvärav OÜ, LHV EE537700771001758499 (selgitusse märgi osaleja nimi ja koolituse nimetus)

Maa ja Taeva heaolukeskus
Põhja pst 21/1, Tallinn
www.taevasjamaa.ee, info@taevasjamaa.ee, facebook: taevasjamaakeskus
infotelefon: 53838600