Küsimused Lillele

Koostöös Klubiga Olen Õnnelik

Teemaõhtut juhendab Lille Lindmäe
Info juhendaja kohta

Olete oodatud erakordsele õhtule: “Küsimused Lillele!” 

Huvilistel avaneb unikaalne võimalus esitada valgustunud olendile Lille Lindmäe kõik küsimused, mis on enda jaoks olulised – isiklikust sfäärist kuni kosmoseni välja. Lähtume ideest “On küsimus, on vastus”. Grupi väli võimaldab osalejatel süübida kõikidesse küsimustesse-vastustesse, saades niimoodi osa parimatest isiklikest taipamistest.

Lille Lindmäe on haruldane nähtus nii Eestis kui kogu maailmas. Selle imelise naise unikaalsus seisneb selles, et ta teeb koostööd maailma kõrgemate energiatega ja on pidevas ühenduses kosmilise abijõuga – seda kõike võimaldab tema bioväljas sisalduva informatsioon.

Lille viimased tegemised on seotud Indiaga, kus ta 2017. a detsembris nõustas maailma suurima meditatsioonipüramiidi ehitamise projekti. Ta oli ainuke energiate konsultant kogu maailmast, keda kutsuti tegema taolist vastutusrikast energiatööd. Ühtlasi paluti Lillet loenguid pidama uude ehitatavasse püramiidi, mis saab olema uuel ajastul osa tuleviku elukeskkonnast.

Esineja teadmiste- ja kogemustepagas on mõõtmatu. Lille Lindmäe valdab rohkelt globaalset teavet, osa sellest saab ta avalikustada, osa jaoks aga pole inimkond veel valmis või reguleerib selle avaldamist tööeetika. Üks on kindel – teave, mida ta saab jagada on kvaliteetne ja ekslusiivne, kuna sellise info valdajaid on maailmas üksikuid. Oleme õnnistatud Lillega?

Kohtumise lõpus viib Lille läbi juhendatud energia tõstmise meditatsiooni, kus iga osaleja saab tõsta enda sagedust ja tunnetada kõrgemaid energiaid.

Lillega kohtumised on mõeldud neile, kes soovivad mõista Uue ajastu maailma; keda huvitab, mida toob kaasa Uus aeg isiklikult endale kui laiemalt ühiskonnale. Ka neile, kes lihtsalt soovivad tõsta oma vibratsioonitaset kuulates Lillet ja saades osa tema valgusest

Uudne mõtlemine on see, mis loob uue ajastu. Iga inimene koos oma bioväljaga ja selles sisalduva informatsiooniga on kaasosaline uue aja loomisel. Lille bioväljas on informatsioon, et tema ülesandeks uuel ajastul on olla inimeste jaoks puhta energia- ja valguse kandjaks, ehitada ja parandada energialiine.

Sündmuse osaluspanus 35 eurot
Osalejate arv on piiratud.
Koha garanteerib ettemaks 10 eurot

Palun tasuda ettemaks 10€ korraldaja kontole.
JANA VÕRK, Swedpank EE462200001105070507 (selgitusse märgi kursuse ja osaleja nimi).
Näide: “L.Lindmäe 19.01. Õnne Kask”
Mitteosalemisel ettemaksu ei tagastata.
Ülejäänud osalustasu tasumine kohapeal sularahas.

REGISTREERIDA PALUME JÄRGNEVA LEHE ALLOSAS
Lisainfo ja registreerimine ka e-postil jana.vork@gmail.com või telefonil 50 69 996

Maa ja Taeva heaolukeskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
info@taevasjamaa.ee, facebook: maajataevaheaolukeskus
infotelefon: 53838600