Kundalini jõu energiad

Juhendab Natalja A. Onufrieva
(Kursus on vene keeles, eesti keelse tõlkega)

Selle legendaarse energia kohta liiguvad võimsad legendid. Inimesed on juba sajandeid unistanud soovist selle jõuga kokku puutuda.

Mida kujutab endast tegelikult Kundalini elujõuenergia?
Miks saab seda energiat äratada ja aktiveerida ainult kogenud ja pühitsusega õpetaja?

Sellel kursusel avaneb see salajane teave. Teadvustate, mis madu see on, kes magab iga inimese selgrool. Saate teada, millised suurepärased võimalused ärkavad selle energiavooluga nii inimkonnale kui ka isiklikult teile. Saate aru, millised koledad asjad toimuvad meie isiksusega, kui meis magav reptiil jääb äratamata.

Me mitte ainult ei ärata seda majesteetlikku jõudu, vaid tõstame oma keha pühast pühamasse ajastu saladusse, mida kutsutakse Jumala väravateks. Kogeme võimast õnnetunnet.

Kundalini avamine on väga tähtis sündmus inimese elus. See on sama oluline kui inimese sünd. Tunnetate endas selle jõu mõju ning võite seda kasutada oma vaimse ja materiaalse maailma kasuks, nii sisemiseks kui ka väliseks.

Saate ülitõhusalt tervendada oma organismi ning aidata lisaks endale ka teisi inimesi. Kundalini jõu kasutamisel on võimalus muuta ühiskonnas toimuvaid erinevaid situatsioone heaoluenergiaks.

Osaluspanus 75 eurot

Grupid on väikesed ja osalejate arv piiratud. Koha garanteerib ettemaks 25 eurot arveldusarvele.
Palmimari OÜ, SEB EE961010220194783223 (selgitusse märgi kursuse ja osaleja nimi)

Registreerimine meili teel: info@maajataevas.ee

Maa ja Taeva heaolukeskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
info@maajataevas.ee
infotelefon: +372 53838600
facebook: maajataevaheaolukeskus