Kolmas silm ja supervõimed “Jäneseurg”

Kolmas silm „Jäneseurg” (osaleda saavad ka need, kes ei ole esimesel ja teisel osalenud)
vaatamine läbi absoluutse nägemise

6. novembril kell 18.00 – 20.30

Kuidas eraldada illusiooni reaalsusest? Kuidas kasutada illusiooni, kui võimsamat heaolu ja õitsengu ressurssi oma sise-ja välismaailma kasuks? Kuidas näha seda, mida näha ei saa.

Juhendab Natalja A. Onufrieva
(Kursus on vene keeles, eesti keelse tõlkega)

Kursusel me puutume kokku ja saame pühitsused treeningute näol. Vaatame energiaid ja praktikaid natuke kaasaegsemate meistrite vaatenurgast ja eraldame suure tähelepanu uutele kaasaegsetele meetoditele.

Kui vaadata meie sisemaailma natuke tähelepanelikumalt, siis ei ole raske märgata, et see on täidetud illusoorsete nägemustega.

Meie tänapäeva elus liiguvad meie mõtted ja mõtliskused väga suurel hulgal just miraažide ja illusioonide toel.

Sellise kursuse omandamine on kasulik mitte ainult selgeltnägemise õppimiseks ja täiustamiseks, aga ka äärmiselt vajalik meie igapäevases elus.

Kui inimene oma igapäevases keskkonnas ei mõista väga hästi, kus on illusioon ja kus on reaalsus, siis ta lihtsalt raiskab oma kasulikku ressurssi ja edukust.
Mida me saame rääkida algajast selgeltnägijast kes ei suuda oma ümbritsevast maailmast aru saada ja seal juures veel lisab oma ellu sisse selgeltnägemise.

Kogu meie maailma eksisteerimise jooksul võimsad tsivilisatsioonid, nagu Lemuurlased, Atlandid, Hüporborealased ja nendele järgnenud võimsad maagid suhtusid  väga vastutustundlikult  illusiooni  uurimistesse ja õpingutesse ning  õppisid tundma selle positiivseid ja negatiivseid omadusi (tendentse).

Iidsete tsivilisatsiooni tarkade poolt on loodud tervete seeriate kaupa ülivõimsaid tehnikaid ja praktikaid, mis on jäätud kui hindamatu kingitus järeltulijatele.

Tänu praktikatele saame me mitte ainult suurepärase selgeltnägemise ja tajumise, aga me suudame ka globaalselt mõjutada maailma ja üsna totaalselt muuta enda ümber ja enda sees olemasolevat reaalsust.

Saate mitte ainult unikaalse selgeltnägemise meetodi aga ka 100% toimiva tervendamise tehnika.
Antud kurusel me arutamegi põhjalikult läbi praktiseerivate tervendajate  kõik vead ja eksimused, kes mingil põhjusel ei ole arvestanud illusioone, nii selgeltnägemises kui ka igapäevases elus.
Õpime eraldama terasid sõkaldest, illusiooni reaalsusest ja kasutama võimsat illusiooni energiat oma elu heaoluks ja inimkonna hüvanguks.

Saad neid kasutada nii selgeltnägemises, vaimsetes praktikates kui ka materiaalses heaolus. Saa küllust, arene, loo oma heaolu maailm rõõmu ja õnnega!

Me ootame teid, teie jaoks nii olulisele kursusele.

Osaluspanus 195.00/2,5h

Grupid on väikesed ja osalejate arv piiratud. Koha garanteerib ettemaks 25 eurot arveldusarvele.
Palmimari OÜ, SEB EE961010220194783223 (selgitusse märgi kursuse ja osaleja nimi)

Registreerimine meili teel: info@maajataevas.ee

Maa ja Taeva heaolukeskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
info@maajataevas.ee
infotelefon: +372 53838600
facebook: maajataevaheaolukeskus