Kolmanda silma aktiveerimine ja puhastamine I osa

Juhendab Natalja A. Onufrieva

Vaata kõikide kursuste kava siit

 

Väga tihti kuuleb sellist arutelu – minu kolmas silm on kinni läinud/pandud, see vajab uuesti avamist/aktiveerimist. Mis see siis on, kuidas töötab ja kuidas seda aktiveerida ja aktiivsena hoida?

See programm on koostatud Rahvusvahelise Intuitiivteaduste ja Energiateraapia Akadeemia  õpilaste palvel. Need on õpilased, kes on läbinud koolitusi ja isegi meistrid. Paljud on veendunud, et kolmas silm vajab puhastamist või täiendavat aktiveerimist.

Selle tegevuse kohta sobib rohkem väljend – treening, see on meistri klassi saavutamise tee.

Pildiotsingu kolmas silm tulemusNeile, kes on juba õppinud: saate oma küsimustele vastused, teie  tegevusi korrigeeritakse, kui teete miskit valesti või toimetate vales alas. Kui on vaja, siis tehakse Teile kolmanda silma puhastus või uuesti aktiveerimine. Väga tihti kuuleb sellist arutelu – minu kolmas silm on kinni pandud, see vajab uuesti avamist.

Uustulnukatele on samuti huvitav alustada vähesest. Nende jaoks on see nagu sissejuhatav kursus, mille raames nad puutuvad kokku selgeltnägemisega, saavad esmased vihjed ja saavad oma võimete kohaselt avada oma kolmandat silma. Ja kui teema pakub huvi, siis on nad ehk edaspidi juba esimese astme õpilastena oma õpiteed jätkamas.

See kursus ei asenda selgeltnägemise õppimist, vaid täiendab seda. 

Saada osalemissoov e-posti aadressile: info@taevasjamaa.ee või helista telefonil 53838600, 55903155. Lisa oma kontaktid, et saaksime sinuga ühendust võtta ning täiendavat infot ja juhiseid saata.

Kursuse aeg 1,5h ja tasu on 75 eurot.
Grupid on väikesed ja osalejate arv piiratud
Koha garanteerib ettemaks 25 eurot arveldusarvele.
Palmimari OÜ, SEB EE961010220194783223 (selgitusse märgi kursuse ja osaleja nimi).

Maa ja Taeva heaolukeskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
info@taevasjamaa.ee, facebook: taevajamaakeskus
www.kristallitempel.ee,  info@kristallitempel.ee, facebook: kristallitempel
infotelefon: 53838600