Killustunud hingeosade tagasitoomine

Konstellatsioonimeetodil põhinev praktiline töötuba, juhendab Helena Taska
Loe infot juhendaja kohta

Igal inimesel on hing – hing peab olema tervik. Igal eluhetkel, mis tundub ületamatu, kaotab inimene ühe hingeosa, asendades selle teise inimese hingeosaga.

Peaaegu iga inimene on kogenud armumist, traumeeritud seisundit või kellegagi agressivselt kokku puutunud. Kõik väga tugevad emotsioonid killustavad hinge, jättes osakesed laiali nendesse olukordadesse, mis on elus olnud.

Killustunud hingeosade tagasitoomise töötuba näitab, kas ja kuhu on hingeosad kadunud.

Kas liblikad kõhus või kaotatud hingeosa?

Kui inimene kogeb tugevat armumise seisundit, siis öeldakse „me oleme kui üks” – sel hetkel toimub hingeosade vahetus. Aasta või kahe möödudes kaob armumise tunne ning inimene tajub, et miski on valesti. Alatedlikult tekib vajadus kaotatud osa järele, mille puudumine võib tuua esile viha, raevu, ärevust jm vastakaid tundeid. Algab partneri kontroll, vajadusest kontrollida oma kaotatud hingeosa. Kõik tunded kantakse üle partnerile. Tekib mõistmatus üksteise suhtes ning suhe hakkab lagunema. Kannatavad ka lapsed, sest vanemad pole terviklikud. Lastel on keeruline armastust vastu võtta.

Lahutus on tavaliselt sellisel juhul keeruline, sest osa, mis on teise inimese sees, ei lase teist vabaks.

Kuidas mõjutab vägivaldne suhe?

Umbes sarnane olukord toimub siis, kui puutuda kokku agressiivsete inimestega või olla agressiivses suhtes.  Toimub samuti hingeosade vahetus, mis võib terve elu häirima jääda. Võõras hingeosa jääb mõjutama.

Mis toimub trauma situatsioonis?

Iga trauma kogemusega kaotatakse üks oma hingeosadest. Trauma korral jääb hingeosa traumaatilisse situatsiooni. Inimeses sünnib traumeeritud osa ja ellujäänud osa. Traumeeritud osa inimene näha ega tunda ei taha. Tekib tunne, kui inimene muutub endale võõraks.

Kõik väga tugevad üleelamised killustavad hinge kaob terviklikkus. Selle tulemusel ei saa inimene täita oma missiooni elus ega olla õnnelik, ei suuda oma lapsi täielikult armastada, meestele anda hellust, hoolt ja armastust ning naistele tuge ja turvatunnet. Nii mehed kui naised jäävad ilma sellest, mida nad tegelikult vajavad.

Ela oma elu täiel rinnal, vabaduses kõikidest võõrastest hingeosadest TERVIKLIKULT!

Üks põhilisemaid hingeosade killustumisi ja vahetumisi toimub ka paarisuhetes.

Osaluspanus asendajana 20 eurot
Konstellatsioonitöö ühele inimesel 120 eurot
Konstellatsioonitöö paarile 200 eurot

Tasumine kohapeal sularahas

Maa ja Taeva heaolukeskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
info@taevasjamaa.ee, facebook: maajataevaheaolukeskus
infotelefon: +372 5383 8600