Kehaelementaali aktiveerimine ja tervendamine

Grupitöö viib läbi MONIKA PALM (auramediaator, tervendaja ja muutuste vahendaja)

Oled oodatud osa saama unikaalsest informatsioonist ja praktikast! Sobib neile, kes soovivad arendada isetervendamisoskusi ja kehaga suhtlemist.

Loe terapeudi ja tema teiste kursuste kohta siit. Videod, pildigalerii

Kõik inimesed ja kogu eksitseeriv sisaldab nelja elementi – tuli, vesi, õhk ja maa. Kõigis, kelles või milles sisaldub 4 elementi, neis on ka kehaelementaal. See on keha hooldaja ja valvur. Kehaelementaal on otseselt seotud nelja elemendiga.

Kehaelementaali missiooniks on erinevatel tasanditel tasakaalustada ja taastada kõigi looduses leiduvas neljas elemendis manifestatsiooni molekulaarsed mustrid ja mikrorakud.

Kehaelementaal kuulub naturaalsel moel inimeseks olemise juurde, mille eesmärk on luua inimese füüsilist ja energeetilist keha. See side jääb kogu eluks.

Kehaelementaaliga ühenduse loomine ja suhtlemine annab inimesele vajalikul viisil teadlikkust ja infot, et saaks end füüsilises reaalsuses ning füüsilises keskkonnas väljendada ja teostada loomulikul tasakaalustatud moel. Seetõttu on selline ühendus oluline eluülesande ehk missiooni täitmiseks.

Selleks, et luua kehaelementaaliga kontakt ja suhtlemine, peab olema nelja elemendi vahel tasakaal füüsilises kehas. See võimaldab olla alati õigel ajal õiges kohas. Lisaks tõsta elukvaliteeti ja saada juurdepääs teadlikkusele, mida vajatakse füüsilise eksistensi harmooniliseks eluks. Sellist eluviisi pakub lahkelt planeet Maa.

Kui joonduda nimetatud energiaga, olla ühenduses ja kontaktis, siis lubab terviklik ja külluslik evolutsioon areneda kõikidel olenditel palneedil Maa. Kui inimolend pole ühenduses oma olemuse essentsiga, on keerulisem tunnetada elementide kohalolu.

See  grupitöö koosneb kahest erinevast osast, teoreetilisest ja praktilisest:

  • Räägitakse täpsemalt kehaelementaalist, tema olemusest, panusest eksistentsile, kuidas on kehaelementaal seotud informatsiooniga, mis on seotud inimese igavikulise olemusega, mis saab kehaelementaalist pärast füüsilist surma ja palju muud;
  • Tehakse praktika, kus kohtutakse oma keha elementaaliga, luuakse ühendus ja avatakse end suhtlemisele, õpitakse tegema koostööd ja looma kehas tervenemist. Praktika on selleks, et luua kehasse tervenemist, kehaga suhtlemise arendamiseks, et manifesteerida oma unistusi ja demanifesteerida seda, mida enam oma ellu ei soovi;
  • Praktilisest osast saab kaasa lindistuse iseendale kasutamiseks.

Vajalik eelnev registreerimine e-posti aadressil info@tasakaalukeskus.ee või telefonil 5282331

REGISTREERIDA SAAD KA SIIN

Osaluspanus 60 eurot

Hind sisaldab salvestust praktikast korduvaks kuulamiseks ja tegemiseks.

„Kehaelementaaliga ühenduse loomine ja tervendamine™” grupitöös osalemine on eelduseks „Kehaelementide aktiveerimine sügavamal tasandil kehas” töötoas osalemiseks.

Maa ja Taeva heaolukeskus
Põhja pst 21/1, Tallinn
info@taevasjamaa.ee, facebook: maajataevaheaolukeskus
infotelefon: 53838600