Kalid

Armastuse äratamine
Rohkem infot kursuse ja registreerimise kohta loe siit

Kalid on innovaatiline terapeut ja vaimne otsija, kes on pühendunud inimeste inspireerimisele üle maailma. Ta kombineerib iidsed teaunnamed-1dmised ja tehnikad kaasaegsete õpetustega, mis toob tema gruppidesse osalema inimesi erinevatest koolkondadest kogu maailmas. Tema töötoad on inspireeritud sisemisele kasvule ja enesearengule. Need on kirglikud, ennastületavad ja energeetilised.

Kalidi eneseotsingud, õpingud ja harjutamine on toonud teda kokku paljude erinevate talendikate õpetlaste ja tervendajatega üle maailma. Nende hulka kuulub maailma kuulus Osho. Kalid on kokku puutunud meditatsiooni, šamanismi, Trance tantsu, sütelkõnni, tervenduse, hingamisteraapia, bioenergeetika ja emotsionaalse väljendusega. Ta jagab suures rõõmus oma teadmisi kõigi huvilistega, kes soovivad jõuda oma suurima potentsiaalini siinses elus.

Kalid on Injoy retriidi looja. See on organisatsioon, mis pakub transformatiivset tervenemiskogemust, isiksuse kasvu ja vaimset ärkamist, tuues kaasa esivanemate maagia ja jõu.

Kalid ütleb: „Minu eesmärk on jagada oma südant, viies sind sisemisele teekonnale, et kohtuda oma keha, meele ja vaimuga. See on ülim au olla füüsilse tervise, emotsionaalse heaolu, mentaalse selguse ja spirituaalse tee juht.”

Maa ja Taeva heaolukeskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
info@maajataevas.ee
infotelefon: +372 53838600
facebook: maajataevaheaolukeskus