Püha Kailashi mägi

Juhendab Natalja A. Onufrieva

Vaata kõikide kursuste kava siit

Kursus on vene keeles, eesti keelse tõlkega.

Kailashi mäe tekkimine on otseselt seotud legendaarse Mehru mäe kadumisega Maalt – hüperborealaste tsivilisatsiooni energeetilise keskusega.

kailash-and-dzongSelle sündmuse eellugu on lühidalt järgnev: asteegid, oma eksperimentidega, liigutasid Maa pooluseid. See liigutamine viis selleni, et pärast asteekide tsivilisatsiooni lahkumist, hakkasid põhja- ja lõunapoolus iseeneslikult segunema, tekitades kataklüsme, mis pühkisid terved tsivilisatsioonid. Viimase uputuse ajal, vastavalt Piiblile, jäid Maale ainult Noa ja tema perekond, pärast mida lubab Looja jätta edaspidi inimtsivilisatsioonid hävitamata.

Asteegid ei muutnud mitte ainult magnetilisi poolusi, vaid ka materiaalseid poolusi, liigutades terveid territooriume, maapindu, litosfääri kihte. Algselt nägi planeet välja kui ühtne manner, ümbritsetud ookeanist. Kuid pärast pooluste mitmekordset liikumist, hakkasid liikuma litosfääri kihid. Selle tagajärjel toimus liikumine iga 500 miljoni aasta järel. See näeb välja järgneval: Maa koguneb ühtseks mandriks, aga siis laguneb jälle laiali.

Põhjapoolusel, kuhu Maa keskusest koguneb alati positiivne energia, asub püha Mehru mägi. 30 000 aastat tagasi, pärast järjekordset litosfääri kihtide iseeneslikku nihkumist, liikus Mehru mägi 6666 kilomeetrit. Sealjuures läks hüperborealaste püha mägi ise Põhjamere alla, ja väljus maa alt just selles kohas, kuhu asteegid oma materiaalse olemise põhjapoolusele nihutasid. Inimesed nimetasid selle mäe Kailašiks. Mungad aga jätkavad tema nimetamist endiselt Mehruks. Kailašist nii samuti nagu kunagi Mehru mäelt, saavad alguse neli jõge, milleks on Indus, Karnali, Brahmaputra ja Sattledž.

Kaugus Kailašist põhjapooluseni on 6666 kilomeetrit ja kaks korda nii palju lõunapooluseni. Kuid see pole veel kõik. Nimelt 6666 on ka Kailaši enda kõrgus!

download-1Muidugi, see pole juhuslik kokkulangevus. Liigutades pooluseid, lähtusid asteegid kindlatest arvutustest. Milles need arvutused ka ei seisnud, Kailaši ilmumise hetkest kinnitus talle püha koha tiitel, kus kohe hakkasid tärkama kõrgeltarenenud tsivilisatsioonid. Kultuuridest, kes on informatsiooni toonud meieni, on tuntud bompo tsivilisatsioon (see on 15 000 aastat vana) ja tsivilisatsioon bompoeelsest perioodist, mis kujunes välja Kailaši ümbruskonnas umbes 30 000 aastat tagasi.

Siiani on säilinud huvitavad tunnistused selle rahva elust. Need on fantastilised 20-korruselised kividest pilvelõhkujad ja nende sees korterid, trepid, majakraam, raamatukogud. Raamatud on jõudnud meieni väga heas seisukorras, kuigi keegi neid eriti pole valvanud. Tavalised raamatud on kirjutatud nii nagu meilgi – mustaga valgele (pühalikud) ning kulla ja hõbedaga mustale. Välja näevad raamatud nagu poleks need kümneid aastatuhandeid vanad, vaid nagu keegi oleks neid just lugenud ja siis kõrvale pannud.Tegelitult saab reisi ajal teada, et aeg Kailašil liigub teisiti, mitte nii nagu oleme harjunud. Lisaks leidub sellele hulgaliselt kinnitusi. Kogu maailmast sõidavad inimesed Kailašile, et sooritada püha palverännak.

pa140330-600x451Eksisteerib sisemine ja välimine rännak. Välimine rännak – rituaalne rännak ümber Kailaši mäe, mille suur ring on 55 kilomeetrit pikk. Sisemine rännak – Nandi sarkofaagi ümber kõndimine, millest räägin natuke hiljem. Tähtis on läbida kogu teekond õigesti, tegemata vigu, et mitte raisata aega ja ennast kahjustada. Kui kavatsete minna Kailašile, võite kasutada minu reisimärkmeid, mida reisi jooksul tegin.

Kailaši mägi on püramiid ja tema küljed on orienteeritud täpselt ilmakaarte poole.

Osaluspanus 100 eurot

Saada osalemissoov e-posti aadressile: info@taevasjamaa.ee või helista 53838600, 55903155
Lisa oma kontaktid, et saaksime sinuga ühendust võtta ja täiendavat infot vajadusel saata

Grupid on väikesed ja osalejate arv piiratud. Koha garanteerib ettemaks 25 eurot arveldusarvele
Kuuvärav OÜ, LHV EE537700771001758499 (selgitusse märgi osaleja nimi ja koolituse nimetus)

Maa ja Taeva heaolukeskus
Põhja pst 21/1, Tallinn
info@taevasjamaa.ee, facebook: taevajamaakeskus
www.kristallitempel.ee,  info@kristallitempel.ee, facebook: kristallitempel
infotelefon: 53838600