Joonas Saks ja Rännakud

Egost teadlikuks saamise seminar
Loe kursuse kohta ja registreeri ennast siin

joonas3-238x300Joonas Saks on Rännaku meetodi juht Eestis.

Rännak on erakordne ja võimas meetod lahendamaks kõikvõimalikke probleeme, millega elus silmitsi seisame – nii füüsilisi, vaimseid kui ka emotsionaalseid.

Teadus on tänaseks jõudnud seisukohale, et suur enamus meid vaevavate probleemide algpõhjus on emotsionaalne. Rännaku meetodi efektiivsus seisneb selles, et Rännak aitab jõuda otse probleemide algpõhjusteni ja need tervendada keha teadvuse tasandil.

See tervendav meetod sündis läbi Brandon Baysi otsese kogemuse umbes 19 aastat tagasi. Tänaseks on Rännak levinud üle terve maailma ja muutnud sadade tuhandete inimeste elusid. Oma igapäevatöös inimestega kasutavad seda praktilist ja mõjusat meetodit väga paljud organisatsioonid, äriühingud, koolid, sotsiaalasutused ja valitsusasutused.

Rännakust saab osa läbi seminaride ja Rännaku praktikute töö.

Rännaku seminarid on alati erakordsed – lihtsad, sügavad ja võimsad nagu meetod ise. Väga paljudele inimestelr, kes seminarile tulevad, on see olnud elumuutvaks sündmuseks.

Rännaku praktikud on imelised inimesed, kes pühendanud oma elu  teiste inimeste aitamisele ja nende elude tervendamisele. Paljudes riikides töötavad praktikud koostöös arstide, psühholoogide ja sotsiaaltöötajatega. Rännak aitab pääseda vaevuste emotsionaalse algpõhjuseni ja tervendada nad raku teadvuse tasandil.

Luba endale see kingitus, sa väärid vabadust kõigest, mis takistab sind elamast oma täieliku potentsiaali väljendusena!

Loe Rännaku kohta rohkem siit

Maa ja Taeva heaolukeskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
info@maajataevas.ee
infotelefon: +372 53838600
facebook: maajataevaheaolukeskus