Inglikiirte meditatsioon ja helirännak kristallkaussidega

Teraapiline inglikiirte meditatsioon ja helirännak kristallkaussidega
Meditatsiooni juhendab Irina ja helirännakut teeb Simo

Loe juhendajate kohta siit

Antud meditatsioon on kohandatud Joshua Stones’i Meistri Kiire meditatsioonist ja Alice Bailey Kiirte õpetustest. Inglikiirte meditatsioon on juhendatud Valguse või Kõiksuse kanali kaudu. Igaüks saab just talle sobilikku ja sellel hetkel vajalikku kogemuse ning tervenduse.

Meditatsiooni jooksul saad olla erinevates Inglikiirtes, nautida nende tõeslist väge ja tervendust! Inglikiirte abil käime läbi tugeva valgus-spektri, mis tervendab meid rakutasandini välja.

Kohale on kutsutud erinevad peainglid s.h. Rafael, Miikael, Joofiel, Metatron, Zadkiel, Chamuel ja paljud teised.

Energiad, helid – see aitab meil laskuda meditatiivsesse olekusse, aktiveeruvad erinevaid ajulained ja me saavutame erinevaid teadvusetasemeid. Sellel ajal aktiveeruvad ka meie näärmed, mis tavateadvuseolekus, ei ole aktiivsed. Kõigel sellel on Sulle tohutult positiivne mõju.

Meditatsiooni taustaks kõlavad kaunid kristallhelikausid. Simo suudab hetkeenergiad panna helidesse ja tuua neid sellisel viisil meieni.

Ainuüksi kristallkausside kuulamine muudab kogu keha pingevabamaks ja vahetab keha sagedust, mis toob välja, kas 3. või 4. teadvustasandi maailmast kõrgematesse sfääridesse.

Kõrgemates sfäärides võime leida rahu ja vaikuse. Tulevad vastused meie küsimustele ja hingel hakkab hea.

Mida rohkem me viibime neis sfäärides, seda selgemaks ja puhtamaks me ise muutume. Seda suurem on meie ühendus iseendaga. Mida suurem on Sinu ühendus Kõrgema Minaga, seda imelisemaks ja imesid täis Su elu muutub, seda kergemini hakkavad täituma Sinu tõelised hingesoovid!

Peale inglikiirte meditatsiooni kõlavad kristallhelikausid, mis aitavad meil tulla tagasi tervikuks, end kokku koguda ja lõõgastuda.

SAA KÕRGEMAD TEADMISED JA KÕNNI OMA ELUTEEL TEADLIKUMANA!

Osaluspanus 20 eurot

Maa ja Taeva heaolukeskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
info@taevasjamaa.ee
facebook: maajataevaheaolukeskus
infotelefon: 53838600