Valgustunud iidse puu Bodhi energia

Partnerlussuhete pikaajalisuse ja rahulolutunde saladused

 

Juhendab Natalja A. Onufrieva
Kursus on vene keeles, eesti keelse tõlkega

Nii naised kui mehed otsivad oma teist poolt. Teiseks pooleks pole ainult seksuaalpartner. Sada korda meeldivam on, kui selle koha täidavad vanemad, sõbrad, õpetajad, töökaaslased, naabrid ja isegi ülemus.

puu-kitsamMiks on teise poole leidmine nii keeruline on­?
Tundub loomulikuna, et teine pool tõmbab kui magnet. Kas pole nii? Paraku realsuses alati nii ei lähe.


Milles on probleem?

Väline ja sisemine partnerite olemus ei pruugi sobida kokku. Vähesed teavad, et leides üksteist, võivad inimeste teed minna lahku arusaamatu käitumise tulemusel. Põhjuseks on erinevad energiad.

Asi on selles, et naise olemus, mis armastab hubasust, kodus ja kaitstud pesas olemist, muutub pärast rünnakut kinniseks, naine sulgub endasse. Meeste olemus, mis algupäraselt armastab vabadust, hakkab laienema ja soovib avardumist. Kahe ruumi mittesobivus loob üksindust ja katsumusi igas valdkonnas.
Selline mittesobivus ülemuse ja töötaja vahel viib suure konfliktini. Vanemate ja laste vahel kaob mõistmine. Seksuaalpartnerite vahel tunded jahenevad ja kaovad, tekivad sagedased tülid ning partnerlus võib katkeda. Vahel võib juhtud nii, et mees kaob naise maailmaruumi, kaotades seeläbi iseenda, kuigi ta armastab vabadust. Sel juhul tuleb nö petmine, teise partneri otsimine. Selliseid mittesobivuste variante võib üles lugeda väga palju.ispc070021

Milline on kuldne kesktee parima sobivuse saavutamiseks, mis rahuldab mõlemaid pooli?

Vastused saatuse ja enda elutee kohta saate seminarilt, mis on pühendatud valgustatud iidese puu Bodhi energiale. Kursusel sukeldutakse imelisse valgustavasse energiasse, mis äratab oskused luua oma saatust. Õpitakse looma harmoonilist olemist enda ruumis, mis kutsub kohale mitte ainult teise poole, vaid rõõmustab nii ennast kui partnereid rahuloleva pikaajalise suhtega ja rahulolutundega.

Oled seda kõike väärt!

Osaluspanus 130 eurot

Saada osalemissoov e-posti aadressile: info@taevasjamaa.ee või helista telefonil 53838600, 55903155. Lisa oma kontaktid, et saaksime sinuga ühendust võtta ning täiendavat infot ja juhiseid saata

Grupid on väikesed ja osalejate arv piiratud
Koha garanteerib ettemaks 25 eurot arveldusarvele
Kuuvärav OÜ, LHV EE537700771001758499 (selgitusse märgi osaleja nimi ja koolituse nimetus)

Taevas ja Maa keskus
Tulika tn 19 (Flora maja), A Korpus, IV korrus
www.taevasjamaa.ee, info@taevasjamaa.ee, facebook: taevasjamaakeskus
www.kristallitempel.ee,  info@kristallitempel.ee, facebook: kristallitempel
infotelefon: 53838600