Helirännak ja ühendus kõrgema minaga

Helirännak kristallkaussidega ja gongiga + ühendus kõrgema minaga
Helirännakut juhendab Simo, ühenduse loob Irina
Loe juhendajate kohta siit

Planeedil Maa on viimasel ajal toimunud väga järsk energiataseme tõus. Paljud inimesed on segaduses. Nad ei saa aru, mis nendega toimub, miks vanad käitumismustrid ei taha kuidagi enam toimida, miks tuntakse ennast just nii nagu parasjagu tundmas ollakse jms.

Mida teha selleks, et sellest nö emotsioonide kogust välja tulla?

Üks väga vana praktika (mõnus ja lihtne samal ajal) on meditatsioon ja helide kasutamine. Inimene suudab läbi oma füüsilise keha, aktiveerides erinevaid ajulaineid, saavutada erinevaid teadvusetasemeid. Sellel ajal aktiveeruvad näärmed, mis tavateadvuseolekus pole aktiivsed.

Kõik see toob endaga kaasa selle, et:

  • suudetakse näha oma hetkeolukorda teise nurga alt;
  • suudetakse välja tulla ühiskonna loodud kuvandist ja tundma hakata seda, mis isikuti tõeliselt õige;
  • esile saavad kerkida kehas ja alatedvuses eksisteerivad emotsioonid, millest võib olla puudus varem teadlikkus; emotsioonide vabanemise järel toimub tervenemine nii mentaaltasandil kui ka füüsilises kehas;
  • on võimalik tunnetada ära ja tugevdada kontakt kõrgema minaga, hingega, valgusega (ükskõik kuidas seda nimetada) ehk oma tõelise olemusega;
  • suudetakse lõdvestada oma keha, vabaneda stressist ja palju muud, milleks hetkel valmis ollakse.

Meditatsiooni eesmärgiks on aidata näha, kes inimene on. Meditatsioon on juhendatud Puhtakanali või kõiksuse kaudu (nimeta seda, kuidas rohkem meeldib).  Igaüks saab just talle sobilikku ja sellel hetkel vajaliku kogemuse ning tervenduse. Mida suurem on ühendus kõrgema minaga, seda imelisemaks ja imesid täis elu muutub; seda kergemini hakkavad täituma tõelised hingesoovid!

Kohale võib tulla oma taotlusega, millele soovitakse lahendust või vastust. Võib tulla lihtsalt kõiksust usaldades – iseennast usaldades.
Meditatsioon on juhendatud läbi Valgusekanali. Simo aga suudab hetkeenergiad, mis meditatsiooni ajal valitsevad, viia helidesse. See kõik aitab kehal veel suuremasse lõdvestusse laskuda.

Osaluspanus 20 eurot

REGISTREERI SÜNDMUSELE JÄRGNEVAL LEHEL

Maa ja Taeva heaolukeskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
info@taevasjamaa.ee
facebook: maajataevaheaolukeskus
infotelefon: +372 5383 8600