Kuhu kaob meie elujõud ehk energeetiline vampirism

Juhendab Teresa Mängel

Te olite alles hiljuti positiivselt meelestatud, suurepärases meeleolus ja äkki – väsimus, halb enesetunne, unisus, nutuhoog, minestus. Te kukute jalapealt…

Kuhu kaob energia? Kuidas energiaröövleid ära tunda? Kuidas ennast kaitsta? Kuidas tagajärgi likvideerida? Kuidas ennast taastada?

1450871381_01_zashhita-ot-jenergeticheskogo-vampiraEnergiavampiir: (energia võtja), need on inimesed, kes ei suuda hoida omaenda energiat või elujõudu. Nad võtavad seda teistelt inimestelt vastu nende tahtmist ja on seega vastuolus kõigi vastastikuste energiavahetuste seadustega.

Energiavampiirid on mõnevõrra sarnased „mustade aukudega”, ilmuvad eikusagilt ning võtavad endale teiste inimeste eluenergiat.

Paljud meist on kogenud äkiliselt tekkinud jõuetust, seletamatut meeleolulangust, arusaamatut nõrkust ja tühjusetunnet, ahastust, jalgade all tühja tunnet, ootamatut nutupuhangut, mis ei allu kontrollile. Üldjuhul ei mõisteta, mis toimus, mis juhtus ja miks enesetunne halvenes? Kõik oli nii tavaline ja tasakaalukas, kuid järsku muutus kõik.

energy-vampireEnergiavampiirid on inimesed, kes vaevlevad energiapuuduses. Selleks, et ellu jääda, elus toimida ja ennast hästi tunda, peavad nad kasutama kellegi teise energiat. Nad ei suuda koguda ja hoida omaenda energiataset, sest see on seisma jäänud, ei voola, ei ringle ja universumist uut peale ei tule.

Mitte alati pole inimesed teadlikud energia võtjad. On hulgaliselt inimesi, kes teeb seda ilma enesele teadvustamata.

Jätkame teemaga kursusel…

Mida kurusel teada saab?

Kursusel õpitakse ära tundma energiate ammutajaid ja nende tüüpe. Pööratakse tähelepanu hoiatavatele sümptomitele. Õpitakse nippe, kuidas energiavampiirile vastu seista ning oma energiat säilitada. Töötatakse läbi 10 energiavormi enese kaitsmiseks ja tagajärgede taastamiseks. Lisana tuleb kaasa õppematerjal, milles hulgaliselt kirjeldust, näpunäiteid ja ideid.

Osaluspanus 25 eurot
Vajalik eelregistreerimine materjaliga arvestamiseks

Artiklid meedias

Delfi: Energiavampiirlus meie igapäevaelus – mis see on? LOE SIIT
Telegram: Energiavampiirid – kui enam ei jõua ehk kuhu kaob meie eluenergia? LOE SIIT

Maa ja Taeva heaolukeskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
info@maajataevas.ee
infotelefon: +372 53838600
facebook: maajataevaheaolukeskus