Energia RHAN

Juhendab Natalja A. Onufrieva

 

Vaata kõikide kursuste kava siit

Kursus on vene keeles, eesti keelse tõlkega

 

Deemonlik olevus – see on meie väärkäitumiste ja eksimuste energia, mis on omandanud iseseisva mõtlemisvõime, ta on destruktiivne, negatiivne. Tervendajad nimetavad seda energiat olemiks või olevuseks, vaimulikud aga deemoniks või kurjaks vaimuks.

Teame juba mitmeid võimalusi tegeleda selliste olevustega, näiteks  Atlantise energiad, isegi 1 selgeltnägemise astme meetodid, kuid nagu eelpool öeldud, omavad need olevused oma mõtlemist, vaatlevad teid ja  kui neis puudub vajadus või motivatsioon muuta ennast negatiivsest positiivseks, siis nad teavad, et teil on kavatsus nendega midagi ette võtta ning nad hakkavad teile vastu töötama.

Sellepärast teie või teie patsiendiga võib juhtuda erinevaid anomaaliaid, erinevaid probleeme, ka füüsilisel tasapinnal, võib olla null tulemus ja isegi täielik võimetus töötada selle negatiiviga.

Spetsialiseeritud universaalne energia RHAN hoolitseb selle eest, et töötades selliste olevustega selliseid probleeme teil ei ole.

Saada osalemissoov e-posti aadressile: info@taevasjamaa.ee või helista telefonil 53838600, 55903155. Lisa oma kontaktid, et saaksime sinuga ühendust võtta ning täiendavat infot ja juhiseid saata.

Osaluspanu 150 eurot

Grupid on väikesed ja osalejate arv piiratud
Koha garanteerib ettemaks 25 eurot arveldusarvele
Kuuvärav OÜ, LHV EE537700771001758499 (selgitusse märgi osaleja nimi ja koolituse nimetus)

Maa ja Taeva heaolukeskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
info@taevasjamaa.ee, facebook: taevajamaakeskus
www.kristallitempel.ee,  info@kristallitempel.ee, facebook: kristallitempel
infotelefon: 53838600