„Elurõõm” – saame tuttavaks väikese iseendaga

Kursuse eesmärk:
takistuste eemaldamine elurõõmu taastamiseks.

Kursust juhendavad Maire ja Helena Taska

Info terapeudist ja tema teistest kursustest. Pildigalerii, videod.


Image result for elurõõm
Kellele meist poleks tuttavad hetked, mil on tunne, et tegutseme tühikäigul, rõõmu ja mõtteta, üksnes rutiinist. Huvi uue avastamise, inimeste ja ümbritseva elu vastu kipub kaduma. Kõik on justkui korras, aga miski on puudu – innukus, huvitatus, rõõm tegutsemisest, iseendast ja maailmast on haihtumas.

Inimese elurõõm peitub tema väikeses minas ning on seotud sisemise lapsega. Sisemine laps on meiega kogu meie elu, kuid sageli me ei näe teda enam, oleme ta unustanud ja tähelepanuta jätnud. Enda väikesest püütakse mööda vaadata, kui temaga on seotud palju solvumisi, valu, ebameeldivaid kogemusi. Need pärinevad meie lapsepõlvest, on seotud meie lapseea erinevates üleelamistes saadud kogemuste ja emotsioonidega. Sageli ka sellest tulenevalt lapse silmade ja mõtlemise kaudu tehtud otsuste ning antud hinnangutega nii oma vanematele, juhtunule, isegi kogu oma elule. Neid otsuseid ja hoiakuid kanname endas, märkamatult neil end juhtida lastes.

Konstellatsioonimeetodi toel minnakse elurõõmu-kursusel tagasi sinna, kus inimene otsustas iseenda väikese ära peita. Otsitakse üles lapsepõlve kogemused, kriisid ja üleelamised, mis mõjutanud meie eluhoiakut. Eesmärgiks on leida üles sisemine laps, tuua ta varjust välja ning otsida üles rõõm ja elujaatav uudishimu. Leida taas lapselik üllatus ja avastamisrõõm, armastus maailma, elu ja ilu vastu. Saades kontakti oma väikese minaga, leides hetke, kui temast ära pöörduti, luuakse uuesti side meie sisemiste osade vahel. Siis aitab väike suurel jõuda uuesti rõõmu äratundmiseni, lusti ning naudinguni, oma elurõõmuni.

Kursusel tutvustatakse sisemise lapsega seotud liikumisi meis, lapsepõlves hinge tasandil tehtud otsuste mõju ja nende eluhoiakuid kujundavat rolli.

Kursusel saab osaleda nii asendajana kui tellida konstellatsioonitöö, et leida üles peidetud, eemale tõrjutud või unustatud elurõõm.
Asendajana saavad osaleda kõik soovijad, piiranguid ei ole.
Osalemistasu 20 eurot

Helena Taska töö 120 eurot
Maire Taska töö 150 eurot

Maa ja Taeva heaolukeskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
info@taevasjamaa.ee, facebook: maajataevaheaolukeskus
infotelefon: 53838600