Eneseareng kui elustiil

Algab kursusteseeria – „Eneseareng kui elustiil”

Koostöös Klubiga Olen Õnnelik toome teieni põnevaimad juhendajad ja teemad, mis toetavad igaühe esimesi teadlikke samme enesearengu kui elustiili alustamisel.

 

1. avaloeng 

„ENESEARENGU JA MUUTUSTE OLULISUS

Loengul saadakse teada, miks enesearenguga kaasaskäivad muutused on olulised. Mida need muutused tähendavad, mida annavad ja endaga kaasa toovad.

Elu ja inimesed on pidevas muutumises ning igaühel on vaba valik minna kaasa toimuvate muutustega. Isiklik kasv toimub igaühel omas tempos – see on liikumine ja protsess, kus iga samm on hea. Eneserealiseerimisega kaasnevad muutused on märk liikumisest oma eesmärkide poole.

2. loeng

„MEDITATSIOON – MIS JA MILLEKS?”

Tutvustatakse meditatsiooni ideed, selle erinevaid liike ja kaasnevaid seisundeid. Viiakse läbi praktiline näidismeditatsioon.

Üleinformeeritud maailm ja uus ajastu eeldab sisemist tunnetust ja rahu. Erinevad meditatiivsed seisundid toetavad meelepuhtust, mõtteselgust ja võimaldavad minna ühendusse enda tõelise olemusega. Kuidas mediteerida tulemuslikult nii, et tekiks kontakt oma olemusega.

3. loeng

 „ENERGIA – MIS JA MILLEKS?”

Räägitakse energeetika olemusest, selle erinevatest liikidest ja mõjust inimestele. Kogetakse, kuidas energiat mõõta ja tunnetada. Uuritakse, mis on väli (isiklik ja laiemalt) ning kuidas see toimib. Saadalse teada, kas energeetika kuulub pigem esoteerika või füüsika valdkonda. Kõigest lähemalt juba kohapeal.

4. loeng

 „EFEKTIIVSED VAIMSED PRAKTIKAD”

Teemaõhtul räägime, kuidas asuda vaimsele teele ja mismoodi efektiivselt praktiseerida vaimsust tänapäeva kiires infomaailmas.

Loe rohkem infot sündmuse ja juhendaja kohta

5. loeng

 „HING JA HINGELEPINGUD”
Juhendab Avaloni õde Heli Ayera Salf

3. märtsil kell 11.00 – 13.00

Me kõik oleme Hinged. Meie füüsilise keha sees elab meie Hing. Miks me mõnede inimestega saame koos elada, mõnedega mitte? Miks me mõnede inimestega saame hästi läbi ja mõnedega mitte? Miks on nii, et kui kohtad kuskil kaugel kedagi täiest võõrast ja hetkega on sul teadmine, et ta on “oma”, et sa tunned teda justkui tuhandeid aastaid? Mis on hingelepingud? Väikesel loenguga mõtestame lahti meie Hinge olemuse. Ükski elu pole tühine, ükski Hing ei kehastu põhjuseta.

Loe rohkem infot juhendaja kohta

Iga loengu panus on 10 eurot, sest päris tasuta tegemisi universum ei armasta.

 

Miks kõike seda tehakse?

Taolist kursust korraldatakse, sest kursuse korraldajad usuvad universumi ja inimeste headusse. Uus informatsioon ja võimalused on pidevas voolamises inimeste ellu – kursusteseeria eesmärk on see esile tuua. Oodatud on absoluutselt kõik, kes alustavad teekonda eneseotsimises ja -realiseerimises.

Eelnev ettevalmistus pole oluline – seda kursusel pakutaksegi. Pole määrav, kas rikkalikku enesearengu rada käiakse juba aastaid või tekkis mõte just alustada.

Jagatakse lihtsas keeles vaimse maailma allikateadmisi, aitatakse ja toetatakse inimesi eneseavastamise teekonnal ja oma hingetee otsingul. Universum otsib väljendit kõrgematele energiatele suuresti läbi inimese.

Enesearengule suunatud kursusi toodetakse nagu sooje saiu, suur küsimus on selles, kuidas valida sealt just endale sobivaim.
Teemad:

⇒ Mis on tegelikult inimese vaimne areng ja miks see on hea?

⇒ Kuidas mõista ja tunnetada isikliku kasvu- ja sisemiste muutuste protsessi?

⇒ Kuidas avastada ja selekteerida endale parimat arenguteed?

⇒ Kuidas leida ja realiseerida oma elu eesmärgid?

⇒ Kuidas avada oma tunnetus, eristamaks „käsitööd” masstoodangust?

Olulisi teemasi on veelgi, nad rullivad end protsessis lahti ise, loomulikult ja lihtsalt järgides osalejate soove. Usaldagem grupiprotsessi.

Kursust juhendavad need, kellel on, mida teistega jagada – peenemat vibratsiooni, allikateadmisi ja praktilisi kogemusi.

Huvitavad faktid enesearengust:

⇒ inimese teadvus suudab korraga vastu võtta maksimaalselt 20% uut informatsiooni või olukorda

⇒ teadvusel kulub kuni 3 kuud aega selleks, et aktsepteerida uut informatsiooni või olukorda

 

Maa ja Taeva heaolukeskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
info@maajataevas.ee
infotelefon: +372 53838600
facebook: maajataevaheaolukeskus