Alternatiivravitsejast teadjanaine Mai Agate Väljataga „Ükskõik, mida teeme, teeme iseendale”

Eesti võimas teadjanaine annab 2. mai õhtul Maa ja Taeva heaolukeskuses loengu teemal „Minevikuelud”.

Kui Mai Agate Väljataga on uskumusel, et elude kulg on paika pandud karmaseadusega, siis oleme kõik vastutavad oma tegude ja mõtete eest.

Kuidas tulla toime kord öeldu ja mõelduga, mis täna tundub vale?

Igale teole järgneb põhjus ehk tagajärg. Seega, ükskõik, mida teeme, teeme endale – selline on kord juba väljahõigatud Eesti vanarahvatarkus. Loengul „Minevikuelud” saab teadmise, kuidas kord endale nn kaevatud auk taas kinni lükata, et minevikukogemusest jõuduandev ressurss luua.

Kogemuste saamiseks läbime kõikvõimalikke elusid, kus kogeme nii positiivseid kui negatiivseid emotsioone. 25.11.2017 Alkeemia numbris jagas Mai Agate Väljataga Ingrid Peegile antud intervjuus soovituse elada välja ja realiseerida positiivsed emotsioonid.

Ta lisas: „Interneti ajastul, mil end kommentaariumites välja elatakse, tahaksin veel meenutada ka seda, et kui te ütlete teiste kohta midagi halba, siis teadke, et te ise olete seda. Me ei väljenda kunagi seda, mida me sisemiselt ise ei ole. Ja kas peab ikka nii avalikult kõikidele iseennast kritiseerima. Palun õppige kõigepealt iseennast armastama, iseendast lugu pidama, iseennast väärtustama ja iseennast tunnustama. Sest kõik see, mida te teiste peale välja paiskate, see kõik on teie enda sees.”

Õpime minevikust parima võtma, et minevik segamatult vabaks lasta.

Moonika Chandaa Silves
https://www.taevasjamaa.ee/minevikuelud/