Maagilised sümbolid ja väeesemed

Amulettide ja talismanide kasutamine
Kanalisse „Maailma Valitsejad“ vastuvõtmine ja pühitsemine.

Amulettide ja talismanide kasutamise praktika juured on kauges antiikajas, kus ammune inimene üritas loodusjõududele alla jäädes ennast ja oma kodu tundmatute jõudude eest jumalate ja vaimude kujutisi appi võttes kaitsta. Need pidid kaitsma ebaõnne ning šokkide vastu.

Maagiliste talismanide kasutamine kumab läbi kogu tänapäevase inimese elutegevuse spektrist, s.t. alates turvalisuse kontseptsiooonist kuni haiguste ravimise ja pikaealisuseni.

Talisman on tõlkesõna, mis pärineb kreekakeelsetest sõnadest „teleo“ ja „pühendamine“ ning selles on nende sõnade jõud.

Kursusel õpime:
Amulettide ja talismanide kasutamist praktikas
Maagiliste talismanide kasutamist
Kuidas esemeid puhastada ja jätta esemetele oma isiklik jälg
Kuidas luua oma isiklik pentaakel
Kuidas individuaalsete  talismanide  jaoks heksagramme kokku panna
Õpime tundma kivide energiat

Teeme Maagiliste talismanide kanalite  ühinemisriitus, Kanalid „Sor”,  „Isise süda“ ja „Horose silm”.

Teie, olles läbinud maagilise kanali ühinemisriituse ja iidsest Egiptusest pärineva kanali „Sor”, kanalid „Isise süda” ja „Horose silm”, õpite, kuidas oma esemeid puhastada ja jätta esemetele oma isiklik jälg ning luua oma pentaakel (talismani tüüp). Te asute koostama planetaarseid ja elementaalseid pentaakleid – suunatud tegevuse tugevamaid talismane, mis võivad aidata hädalaenu saada, võita kohtus jne. Õppige selgeks, kuidas hindu mantratele tuginedes individuaalsete talismanide jaoks heksagramme kokku panna. Need mitte ainult ei kaitse, too õnne, vaid eemaldavad ka rikutust, pahatahtlikkust jms.

Rikkuse pentaakel – selle amuleti kandmine toovat õnne äritegevuses, aitavat suurendada ausal teel tekkivat tulu, varandust ja materiaalseid hüvesid. See pidavat kaitsma finantsriskide, ebaõnnestunud investeeringute ning mõttetute rahalisete kulutuste eest.

KABALA ütleb: „Kas vajate millegi testimisel abi? Looge õhutalisman. Vajate rohkem armastust? Looge veetalisman. Kas teie peres on liiga palju viha ja ebavajalikke emotsioone? Looge tuletalisman. Kas vajate rohkem raha? Looge veetalisman. Talismanid aitavad kõiki inimesi, hoolimata sellest, millise elemendi need astroloogia inimesed neile omistavad.”

Õppige kivide energiat tundma. Kividel on lai ulatus kasutusviise ravimiseks ja talismaniks saamisel aitavad saavutada edu armastuses ja töös, vältida petmist. Kui soovite peres hoida sooje ja usalduslikke suhteid, siis kristall aitab. Seda kutsutakse põhjusega võlukristalliks. Laste jaoks on tugevaimad amuletid korallid, need kaitsevad negatiivsete mõjude, stressi, ebaõnnestumiste eest.

Maa ja Taeva heaolukeskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
www.maajataevas.ee
info@taevasjamaa.ee,
facebook: taevajamaakeskus
infotelefon: 53838600