Lenormand Len-na

Len na (Helena Maasik)
Olen Lenormandi kaartidega aktiivselt tegelenud 15 aastat.

See, et Len na kaarte laob on olnud  ilmselt loomulik jätk peretraditsioonidele.

Oma kire sai ta kaardimaailma vastu vanaemalt ja emalt. Ta jälgisin huviga kogu lapsepõlve ennustamisi nii aastavahetustel kui ka muul ajal.  Ema õpetuste kohaselt sai selgeks tugeva baasi mustlaskaartidest. Teismelisena sai laotud kaarte kirega nii endale, kui sõpradele. Vanaema olles hetkel 96 aastane, laob endiselt kaarte ning on oma suhtumise ja teadmistega  suureks eeskujuks.

Lenormandi kaartide maailma avastas Len na  aastal 2003 aastal, kui leidsis poest esimese eestikeelse raamatukese ja lasi Venemaalt tuua ehtsad kaardid. Aastast aastasse on  huvi ainult süvenenud. 

Minu õppetee on väldanud pikki  aastaid. Sinna sisese on kuulunud raamatud, netiavaruste blogid, youtube ja hulgaliselt koolitusi. Huvi ja kirg on kasvanud nagu lumepall, mille tulemusel tekkis otsus, et on aeg teadmisi jagada ka laiemalt.  Lõin õppelehe feisbookis, hiljuti valmisid ka eestikeelsed kaartide õppelehed.

Len na ütleb nii: „Tunnen, et olen tänaseks valmis jagama aastatega kogunenud teadmisi ka teiste kaardihuvilistega. Lenorman Oracle kaardipakk on seni osutunud mulle kõige parimaks sõbraks! Loodan, et suudan nakatada oma kirega ka teisi huvilisi)”.

Maa ja Taeva heaolukeskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
www.maajataevas.ee
facebook: maajataevaheaolukeskus
info@taevasjamaa.ee
infotelefon: 53838600