Naiste Maagiline Veetlus ehk NMV

Iidsete võimsad naisenergiad, mis on toonud kuulsust paljudele naistele läbi ajaloo.
Kuidas saavutada mõjuvõimu meeste üle. Naine ja naiselik olemine.

Kursus ja meditatsioon „Naiste maagiline veetlus”

Kursusel saame teada, kuidas saavutasid oma edu naised, kes on olnud läbi ajaloo maailma edukaimad ja kuulsaimad. Mida nad selleks tegid?
Kursus on kolme osaline ja me läbime kuus iidset energiat, Kokku kolm pikka ja süvameditatsiooni,  mis aitavad meil saavutada edu nii meeste kui ka naiste ees.

Kursuse esimene osa:  Egiptuse energiad.
Meditatsioon sisaldab 3 energiat: „Izida võluv silm”; „Mao nahk”; „Preestrinna figuur”;

Kui me räägime ilusatest naistest kes on oma hurmava võluga ajalugu teinud, siis ikka meenutame esmaselt  ülikuulsat Kleopatrat ja Nefertitit.  Kuidas sai  Rooma poolt vallutatud Egiptuse orjatari sõitis Rooma linna sisse triumfiga nagu kuninganna. Kuidas saavutasid edu Marilyn Monroe, Elizabeth Taylor, Brigitte Bardot, Stefi Graff, modell Naomi Campell, Moadonna;  jp.

„Izida võluvate silmade” Energia ei lase meestel teie pealt pilku ära pöörata. Isegi mõneks ajaks teist lahkudes, viibib mees unistades teiega kohtumisest. Samuti säilitab see energia teile sära ja ilu isegi kõrges eas.

„Mao nahk” Efekt on hämmastav. Energiad hakkavad liikuma mööda nahka ja see muutub aja jooksul siledaks, pehmeks ja elastseks. See mõjub nii meestele kui ka naistele, teised naised ei ole enam konkurendid, tekib ustav naiste sõprus, ilma kadeduseta, ilma kompleksideta.

„Preestrinna figuur” –Kanal sisaldab ülipeeneid energiad, mis aitavad eemaldada figuuri puudujääke tuues enam esile selgeid kehaosasid, või aitavad korrigeerida sinu figuuri. See energia loob ka elegantsuse ja naiseliku graatsia teie liikumises. Põletab ära väsinud ja vanad energiad.

Kursuse teine osa: „Noorenemise udu”. Druiidide  iidne energia. Tervendav ja noorendav.
Meie tegelikult ei vanane, vaid meie rakkude uuenemine aeglustub. Druiidide energia aitab kiirendada rakkude uuendamist. Druiidide energiad on ülivõimsad ja nende kasutamiseks vajame lisateadmisi, ehk koode. Kõik Druiidide kanalid on salasõnadega,  et igaüks ligi ei saaks ja ei kahjustaks. Meditatsioon Pühade tammede hiies koos druiididega on ülivõimas ja hingele kaunis ning pehme.

Kursuse kolmas osa:  Hüperborealaste  „Lada” energiad.  Naisenergia edu ja küllus.
Naistele ülihea energia, sest lahendab naiste probleeme laialdaselt. Armuprobleemidest kui ema-lapse probleemideni välja. Väga hea raha ja armastuse kooslus. Et raha pärast armastatuga tülli ei läheks.

Aarialased liikusid põhjast itta. Jumalanna „Lada”  oli väga jumaldatud just nendes piirkondades. Siis nad läksid Pärsiasse ja Indiaasee. Vastavalt piirkonnale vahetus ka nimi.

„Lada” –  venekeelne sõna Laditsa – sujuma voolama. See ongi jumalanna omadus: korraldada kõik nii  et sujuks ja laabuks.
Indias sai  Ladast Laks`mi.
Põhjamaalaste ruunikirjades  on ta aga Lagu – Laguzz, vesi ,  voolamine sujumine.

„Armastuse maagia vang” kaitseb armunud paari igasuguse kurja ja suhte rappa minemise eest. See energia moodustab püsiva aluse õnne liidule.Toetab ja tugevdab seksuaalset lähedust. Kama energia äratab magavad erogeensed tsoonid. te tunnetate mehe puudutusi teravamalt, nautides tundeid.

 „Veetlevuse majakake” aitab teil alati olla tähelepanu keskpunktis, ja mitte jääda märkamatuks. See on omamoodi võimas ja osati ka ohtlik kanal, kui seda lohakalt kasutada.

Maa ja Taeva heaolukeskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
www.maajataevas.ee
facebook: maajataevaheaolukeskus
info@taevasjamaa.ee
infotelefon: 53838600