Hea elu loomise praktikad

Kas tahad tunda igast hetkest rõõmu?
Maa ja Taeva heaolukeskusest on võimalik nüüd saada Salasõna juhendatud meditatsiooniplaate. Valikus on neli CD-plaati: Armastusega iseendale, Parim päev, Keha kiituseks ja Lapse rõõmuks.

Armastusega iseendale plaadil on meditatsioonid, mis aitavad endasse uskuda, end väärtustada ja armastada.

Kujutle, et su süda on täis armastust iseenda vastu. Su süda on avali ja armastus voolab sinust välja, voolab maailma, kõigile ja kõigele su ümber. Kui armastad iseennast, siis suudad südamest hoolida ka teistest.

Sel plaadil juhib Salasõna sind meditatsioonidele, mis aitavad sul endasse uskuda, end väärtustada ja armastada.

Parima päeva plaadi meditatsioonid ja sisendused aitavad olla oma parima päeva looja ja tunda igast hetkest rõõmu.

Parim päev on selline päev, mis toob endaga kaasa mõne toreda elamuse ja väärtusliku mõistmise. Parimal päeval koged rõõmu ning innustud oma unistustest. Parimal päeval tunned end hoituna ja armastatuna.

Sinu parima päeva loomine on sinu enda kätes! Selle plaadi praktikad, – meditatsioonid ja sisendused – aitavad olla oma parima päeva looja. Need juhivad läbi kogu päeva, aidates jääda rahulikuks ja keskendunuks ning tunda igast hetkest rõõmu. Proovi ja näed, et suudad luua endale just sellise päeva, nagu südames soovid!

Igale praktikale eelneb eellugu, mis avab teema ja pakub mõtlemisainet.

 

Keha kiituseks plaadi meditatsioonid aitavad oma keha vajadusi tähele panna, teda armastavate silmadega vaadata ja tervendada.

Keha on hinge kodu. Ta vajab meie tähelepanu ja hoolimist. Kui oskame oma keha kuulata ja temaga koostööd teha, saab kehast tark teejuht ja hea sõber. Me tunneme end siis oma kehas mõnusalt, naudime elu värve ja maitset ning keha teenib meid kaua ja hästi.

Selle albumi praktikad – meditatsioonid ja sisendused – aitavad sul oma keha vajadusi tähele panna, teda armastavate silmadega vaadata ja tervendada.

Lapse rõõmuks juhendatud rännakud sisemaailma on lihtsad ja lastepärased. Need aitavad lapsel end avastada ja rõõmuga eluteel edasi liikuda.

Ajast aega on lastele õpetlikke lugusid jutustatud. Lood aitavad iseennast, suhteid ja elu mõista ning tundemaailma ja väärtushinnanguid kujundada.

Salasõna plaadi lihtsad ja lastepärased juhendatud rännakud sisemaailma aitavad lapsel pilku endasse pöörata. Kui laps õpib oma sisemaailma juhtima, on tal lihtne ka eluolukordadega hakkama saada. Tahame oma lugudega süstida lapsesse usku, et ta on imeline just sellisena, nagu ta on. Lapses olev lahkus ja abivalmidus aitavad tal olla hea sõber, oma hirmudega silmitsi seismine vormib temast julge ja vapra kangelase.

Plaat on mõeldud lapsega kodus kuulamiseks ning õpetajale töövahendiks koolis ja lasteaias. Iga lugu saab kuulata eraldi, samas moodustavad kõik lood koos õpetliku ja fantaasiarikka terviku. Kui kuulamisele lisada ühine arutelu, saab plaadist väärtuslik õppevahend. Plaati tehes on mõeldud 5–10 aastastele lastele, kuid oma lemmikloo võib siit leida igaüks.

Salasõna loojad usuvad sõna jõusse, sest sõna abil väljendatakse end, suheldakse, mõeldakse ja unistatakse. Sõna salajase väega luuakse ennast ja elu.

Moonika Chandaa Silves
16. detsember 2017
http://salasona.eu