Maa ja Taeva heaolukeskus kolib trummikoolitusega suveks kaunisse Eesti loodusesse

Sellel Jaanipäeval saab mängida päris oma trummi!
Maa ja Taeva heaolukeskus tuleb armasusetrummidega suveks sulle lähemale, tuues trummivalmistamise Pärnusse ja Lõuna-Eestisse.

fullsizeoutput_428aTrumm on juba sajandeid toonud kokku erinevaid põlisrahvaid lõkke ümber jutte vestma. Šamaanid löövad trummi ja tantsivad trummipõrina saatel. Trummide kooskõla lööb maagilise tunde ja heli, mis paneb tantsima iga jala, isegi selle, kes muusikast ja tantsust seni väga kauge olnud.

Suvi on imeline aeg, mil ka eestlased kogunevad lõkke ääres. Jaanipäevaks tulevad üle Eesti erinevais paigus inimesed kokku, et koos rõõmsalt aega veeta, traditsioonilisi mänge mängida, üle lõkke hüpata ja tantsu lüüa.

Miks mitte sellel aastal ise trummida ja olla osaline sooja lõkke ääres. Arto Ukko juhendamisel, kes on üle 20 aasta trumme meisterdanud, saab valmistada oma trummi. Iga loodud trumm on omanäoline ja täiesti eriline. Lisaks saab soovi korral õppida trummimist ja oma trummiga sõbraks saama.

Soome trummimeister ARTO UKKO HÄMÄLÄINEN on UUE AJA VALGUSE- JA ARMASTUSETRUMMI valmistamistaja. Artole on trummide loomine südamekutse. Seetõttu nimetab ta oma loodud trumme armastusetrummideks. Ta usub, et iga tema trummilöök loob maailma juurde armastust ja mõistmist. 
Trummid valmivad põhjapõdranahast. Arto armastusetrummid võivad panna heldima ka kõige jäisema südame ja tuua kauaoodatud rahulolutunde.

Trummi kasutusala on väga suur. Kuna trumm aitab kokku tuua palju toredaid inimesi, siis on ta lahutamtu osa seltskonnas.  Trumm on suurepärane instrument mediteerimiseks ja rahunemiseks. Trumm on hea reisikaaslane, sõprade abistaja ja lihtsalt hea meelelauhutaja. Trumm teab, kuidas pakkuda seltsi üksinduses. Lisaks on trumm imeline kingitus kallile sõbrale.

Ootame sind juba juunis, vahetult enne Jaanipäeva, Pärnus ja Lõuna-Eestis imelises trummiõppe ja -valmistamise töötoas:)
Loe lähemalt siit:

Trummimeister Arto Ukko (Soome)

Sinu Maa ja Taeva heaolukeskus
23.05.2017