12 ajavoogu – liikumine aeg ruumis, ajarakkude ülesehitus, ajarakud tsüklid.

10. novembril kell 12.00 – 17.00
Juhendab Natalja A. Onufrieva
(Kursus on vene keeles, eesti keelse tõlkega)

Vaata kõikide kursuste kava siit

 

Alates maailma algusest Aadama ja Eeva ajastust  on inimkonna jaoks kõige haavatavam just aeg ruum ja aja jaotus, mis on jagatud võimu ja arenguruumiga.

Nad ei ole üksteisega seotud, seega on ühe inimese saatuses kõik eelnevalt kindlaks määratud, teise jaoks on aga olemas võimalus kõike muutuda, areneda ja edasi liikuda.

Erinevate Anomaaliateja takistuse  loendid on pikad:
Selleks on aja tihendus, ajavoo venitamine, teise ajavoolu olemasolu, võõraste programmide mõju, kutsutud külaliste jne.

Aeg –ruumil  pole piire. Tema koed koosnevad loendamatutest rakkudest. Iga selline ajarakk on tsükkel ja sisaldab 12 taset või neli triaadi. Ühe tsükli kogukestus on 36 aastat. Inimene  sünnib ajavoo esimeses tsüklis.

Kui inimesel õnnestub kergusega edasi liikuda 11 tsüklit ja alustada 33 aastaselt 12 tsüklit, siis on tal võimalus ajavoost väljuda, saavutada surematus või liikuda täiesti uuele ja kõrgemale elustandarti tasemele.

Kuid see pole nii lihtne. Nagu ka igas  vanglas, on ka selles protsessis piiranguid,  komplikatsioone ja takistusi, mis ei võimalda inimesel oma plaane ja unistusi realiseerida.

Seega,  me peame teadma  ajaraku struktuuri ja ehitust ning kuidas tekkinud kõrvalkaldeid ja anomaaliaid  korrastada.  Samuti peaksime teadma kõikvõimalikke aeg-ruumi ja ajavoogude võimalusi.

Selleks vaja läbida 12 astet.

Vaatame ka äärmiselt olulist filmi.

ASTMED:

1. aste – Ajarakkude ülesehitus, ajavood ja selle tasemed. 1,5h/ 100.00

2. aste – Aja kasutamise võimalused, ajakokku surumine, ajavenitamine . 1,5h/ 100.00
Teisel astmel me saame teada miks aeg lüheneb ja miks venib. Seoses ajavoo liikumise ristumiskohtade ummikutele võib aeg muuta oma igapäevast rütmi. See juhtub sellepärast, et ajavoogudes on olemas diagonaalsed tasandid ( 4 ja 5 tasand) Tasandite liikumiseks on meil vaja vikseeritud märke – kõigest sellest räägime kursuses juba lähemalt.

3. aste – Surnud aeg. – Kolmandal astmel saame teada kuidas tekib surnud aeg, Me õpime mitte sattuma surnud aja hammasrataste vahele, sest siis toob see paratamatult kaasa enneaegse vananemise, toob lähemale surma ja enneaegsed krahhid kõigele mida olete loonud või teinud.  1,5h/ 100.00

 

ÜKS ASTE 100 eurot

KOLM ASTET KORRAGA 260 eurot

 

Osaluspanus ühel astmel 100 eurot
Saada osalemissoov e-posti aadressile: 
info@maajataevas.ee
Küsimuste tekkimisel võta meiega ühendust: 56249557, 55903155.
Lisa oma kontaktid, et saaksime sinuga ühendust võtta ning täiendavat infot ja juhiseid saata.

Grupid on väikesed ja osalejate arv piiratud
Koha garanteerib ettemaks 25 eurot arveldusarvele
Palmimari OÜ, SEB EE961010220194783223 (selgitusse märgi kursuse ja osaleja nimi).
Mitteosalemisel ettemaksu ei tagastata!

Maa ja Taeva heaolukeskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
info@maajataevas.ee
infotelefon: +372 559093155
facebook: maajataevaheaolukeskus