Vabastav hingamine

Juhendab Monika Palm

TÄHELEPANU! Kristallitempel on hetkel väiksemas ja hubasemas kooseisus meie uutes ruumides, aadressil põhja pst 21/1.

Hingame taas amatüstgeoodidega!!

Info terapeudist ja tema teistest kursustest. Pildigalerii, videod

Sellel korral uurime teemat ”Ruumi hoidmine enda ja teiste jaoks”. Mida tähendab ruumi hoidmine endale ja teistele? Kui me hoiame ruumi, laseme kontrolli vabaks ja austame erisusi. Kui me hoiame ruumi teistele inimestele, me avame oma südame, pakkume parimat toetust ja laseme minna hinnangutel ja kontrollil… aga kui palju me üldse hoiame ruumi endale? Kui ei ole ruumi enda jaoks sinu elus, siis ei ole seal ruumi ka teiste jaoks?

Oled sa juba sellises kohas, kus sa seda teed loomulikul viisil või soovid ennast sellele avada? Missuguseid praktilisi samme see nõuab? Mida see tähendab igapäeva elus suhetes iseenda ja teiste inimestega? Sellest me räägime 25. septembri hingamisõhtul ja avame endas loomulikku oskust hoida ruumi viisil, mis muudab meie suhted harmoonilisemaks ja hästi toimivaks.

9c46c55938805d03a1-71819393Sügav lõdvestumine aitab tervendada peamisi tasakaalutusi kehas, meeles ja vaimus

Kui soovid iseendast rohkem teadlikuks saada, suuremat rahulolu luua, elust rõõmu tunda ning selgust saada oma sisemistes soovides või kuidas jõuda oma eesmärkideni ja hakata elama oma unistuste elu siis algavad hingamisõhtud on just sulle.  Tihti toimuvad hingamised kindlas teemas, mis on kokku pandud nii, et need põimuvad kokku tervikuks ja need jätkuvad terve aasta vältel.  Osaleda võib ka ainult üksikutel hingamisõhtutel või kogu seerial. Kuna eneseareng on protsess ja teekond, siis kogu seerial osalemine annab võimaluse iseenda erinevate aspektidega süvitsi tegeleda ja saada muutustes parimat võimalikku toetust.

Palun võta kaasa kirjutusvahend ja soovi korral märkmik. Eelnev kogemus vabastava hingamisega pole vajalik.

Vabastav hingamine väga kogemuslik praktika nii vaimselt kui füüsiliselt, mis:

  • loob parema enesetunde
  • aitab vabaneda stressist
  • annab rohkem energiat
  • aitab sügavalt lõõgastuda
  • turgutab tervist
  • aitab luua rõõmsama meele
  • toob mõtetesse selgust
  • aitab leida emotsionaalse tasakaalu
  • aitab kogeda meelerahu ning armastusetunnet
  • toetab spirituaalset kasvu

Hingamisprotsessis hakkab inimese teadvus tegelema just temale oluliste teemadega. Grupis koos hingates luuakse võimas energia. Hingamisõhtutel käsitletakse erinevaid teemasid ja tegeletakse elu puudutavate erinevate aspektidega.

Vabastav hingamine on lõdvestunud, ühendatud ja toetatud hingamine, mille käigus toimub eluenergia aktiveerimine. Sügavalt hingamine on puhastav igal tasandil.  Kogu energiatsükli läbimine suurendab elujõudu, aitab vabastada pingeid, kehasse talletunud  vanu emotsioone ja luua uusi, positiivsemaid mõttemustreid.

Vabastav hingamine on seotud rakutasandil säilinud kehapingete, emotsioonide ja mälestuste vabastamisega, mis sügavama hingamise ja toetuse korral hakkavad esile tulema ja tervenema. Samal ajal aitab sügav hingamine teadvustada, mis meie elus on toimumas ja aitab vaadata kogu oma elule ja probleemidele hoopis uue nurga alt.  Sageli kerkivad esile lihtsad lahendused, mille peale seni pole tuldud. Läbi hingamise on võimalik ühendust saada ka oma sisemiste loovate mõtetega.

Vabastav hingamine on suurepärane hingamisteraapia vorm, mis annab võimaluse vaadata endasse ning läbi hingamise vabastada  igapäeva stressi ja kõik selle, mis takistab meil elust rõõmu tunda, olemast õnnelik või terve. Vabastav hingamine sobib kõigile, olenamata vanusest ja sobib ka Auratransformatsiooni läbinutele. Transformeeritutel toetab ja kiirendab vabastav hingamine indigofaasis kõiki rakutasandi puhastusprotsesse ja kristallfaasis kristalliseerumist.

Teadvus hakkab tegelema sinu jaoks oluliste asjadega.

Sündmusele vajalik eelregistreerimine üks päev varem. Kui saa märkasid hiljem, siis palun helista!!!

LISAINFO

Hingamine toimub väikeses grupis. Kõik vajalik on olemas.
Hingamine kestab 2,5 h

Osaluspanus 25 eurot

Loe Monika Palmi kohta rohkem siit

Kristallitempel
Ajutine asukoht Maa ja Taeva heaolukeskus, Põhja pst 21/1, Tallinn
info@taevasjamaa.ee, facebook: taevasjamaakeskuswww.taevasjamaa.ee
infotelefon: 53838600