Uni ja unenägude juhtimine

Uni on selgeltnägemise erisus. Juba ammu enne Freudi une psühholoogilist seletust, tundsid paljud kultuurid huvi une vastu ja proovides seda seletada.

bad-sleepErinevate kultuuride esindajad (egiptlased, juudid, babüloonlased, indialased, hiinlased, kreeklased) seletasid une abil toimunud sündmusi ja ilminguid. Und kasutasid vaimulikud oleviku seletamiseks ja tuleviku ennustamiseks. Arstid, šamaanid, targad, tervendajad, astroloogid ja selgeltnägijad kogusid, võrdlesid ja interpreteerisid unenägusid. Tekkisid uneseletajad, kellelt sai unenäo kohta selgitusi.

Kreeka filosoof Aristoteles ütles, et uni on hinge peegel. Kui inimene uinub, saabub aktiivses une faasis inimese aura nullfaas. Ärkveloleku faasis suudab inimene meelde jätta 2% sellest, mida näeb, kuuleb ja päeva jooksul teeb. Inimese bioväli salvestab absoluutselt kõik sündmused, mis ööpäeva jooksul toimuvad.

Kui inimene uinub, rivistab aura nullkiht informatsiooni, mis on päeva jooksul saadud. Lisaks muudab aura nullkiht informatsiooni bioväljal kaootiliseks hõljumiks, korrastab eluks vajalikud positiivsed ja kasulikud kogemused, asetades need korrastatult riiulile. See kiht hävitab informatiivse prügi. Unes algab töö viimastest sündmustest, mis algasid vahetult enne  uinumist (sellepärast on luuletusi parem õppida enne magama minekut) ja lõpetatakse möödunud päeva esimeste sündmustega.

Täisväärtuslikuks uneks on vajalik magada minimaalselt seitse tundi, muidu jääb informatiivne prügi väljale. Prügi võib inimest kahjustada. Aastate jooksul prügi koguneb ja moonutab elu sündmusi.

Liigse prügi tulemusel inimese organism kulub ja vananeb kiiremini, millest tuleneb otsene oht inimese tervisele. Prügi väljasõelumisest sõltub inimese reageerimisvõime ekstreemsetes tingimustes. Kui inimene ületab tänavat ja tema suunas lendab ootamatult auto, siis sõltuvalt prügi tasemest, oleneb kuidas ta suudab reageerida. Reageerimskiirusest sõltub tema elu.

Inimese psüühika ei jõua hetkega loogilises situatsioonis teha õiget otsust. Kui nullkiht tegi ebakvaliteetse otsuse kogunenud informatsioonile, siis inimene võtab vastu otsuse, mis kahjustab tema elu.

Alustame koolitusega…

Saada osalemissoov e-posti aadressile: info@taevasjamaa.ee või helista 53838600, 55903155
Lisa oma kontaktid, et saaksime sinuga ühendust võtta ja täiendavat infot vajadusel saata

Grupid on väikesed ja osalejate arv piiratud. Koha garanteerib ettemaks 25 eurot arveldusarvele
Kuuvärav OÜ, LHV EE537700771001758499 (selgitusse märgi osaleja nimi ja koolituse nimetus)

Taevas ja Maa keskus
Tulika tn 19 (Flora maja), A Korpus, IV korrus
www.taevasjamaa.ee, info@taevasjamaa.ee, facebook: taevasjamaakeskus
www.kristallitempel.ee,  info@kristallitempel.ee, facebook: kristallitempel
infotelefon: 53838600