Tiia Lõokese teraapiad

Hingerännaku meditatsioon ja hingamise praktikaõhtu Tiia Lõokese juhendamisel Kristallitemplis

Lõdvestu ja avane kogu oma potentsiaalile!

 

Algul lõdvestutakse, mediteeritakse ja siis hingatakse vabastavalt.

Meditatiivses rännakus minnakse eelmisesse elusse ja eludevahelisse aega. Tehakse hingerännaku ehk vaimse regressiooni Michael Newtoni meetodit järgides.

Eludevahelise elu rännakul uuritakse, kust me tuleme ja miks me oleme valinud just selle keha, aja ja koha – püütakse leida vastuseid neile küsimustele nii mediteerides kui hingates vabastavalt.

Loe lähemalt Elude Vahelise Elu hingerännakust siit…

Vabastavast hingamisest loe siit…

Kristallitemplis toetavad lisaks võimsad kristallid: 1000 kg ametüstgeoode (kristallkoopakesed), 800 kg naturaalset kristalset Surnumere soola, 3550 karaati teemantpuru, 100 kg Carrara valget marmorkivi, naturaalsed mäekristallid, naturaalne töötlemata Lemuuria kristall Brasiiliast ja palju teisi kive. Loe lisa: kristallitempel.ee

Lambanahast matid ja pleedid on kohapeal olemas. Palun pane selga jooga-laatseteks harjutusteks sobivad riided.

Parkimine:  Tulika 19 õue peal tasuta kui registreerid parkimis üleval kontoris.

Osalemistasu 30 eurot, kahekesi tulles 50 eurot
Kohtade arv hingamisõhtuks on 15 inimest!

Registreerimine e-posti aadressil tiia@voog.ee või telefonil 5178313

Tiia Lõoke

Nõustaja ja koolitaja, psühholoog, psühhoterapeut, hingamisterapeut, TRE instruktor, tervendaja.

Tiia põhilised tegevusalad:

  • nõustamine organisatsioonidele ja eraisikutele
  • psühhoteraapia ja hingamistööd, hüpnoteraapia,vaimsed rännakud, meditatsiooniõpe
  • TRE meetodi ja protsessitööd nii organisatsioonidele kui eraisikutele
  • isikliku arengu ja hingamistöö koolitused
  • kasutada loovalt erinevaid meetodeid individuaalsetes kohtumistes ja koolitustel
  • meeskonnatöö- ja seikluskoolitused, stressijuhtimine-, loovuse ja intuitsiooni arendamine koolitused organisatsioonidele
  • Algallika keskuse arendamine Matsalu Rahvuspargis www.algallika.ee

tiia-15-kollasedlilledTiia on lõpetanud Tartu Ülikooli psühholoogia eriala 1986.aastal ja on sellest ajast töötanud praktilise psühholoogia vallas.

Ta on töötanud Mainoris juhtide valiku- ja arendusprogrammis ning loovustreeningute looja ja treenerina, Pirgu Arenduskeskuses ja Tallinna Pedagoogilises Instituudis suhtlemise, meeskonna ja loovuse treenerina ning lektorina.

Samuti on tegutsenud Tallinna Kriisiabi keskuses kriisinõustajana ja vabatahtlike nõustajate juhendajana, täiendades end paljudel stressi ja kriisipsühholoogia (A. Duregrov, jt.) ning lahutusjärgse toimetuleku (B.Fisheri metoodika) alastel koolitustel.

Tiia sai Taani gestalt-psühhoteraapia Instituudis GIS-International psühhoterapeudi diplomi.

Hingamistöö terapeudiks õppis Binnie A. Dansby juhendusel (Algallika protsess ja hingamistöö/ Source Process and Breathwork)  ja on täiendanud end paljudel enesearengu ja hingamistööl põhinevatel koolitustel: Leonard Orri, Lena Kristina Tuulse, Dan Brule, Colin P.Sissoni, Bo Wahlströmi, Rani Spetsi ja Sofia Sjöblomi koolitustel. 1990-2004 õppis ta budismi ja budistlikku meditatsiooni Soome ja Inglismaa meditatsioonikeskustes.

Alates 2011 on Tiia korraldanud ja osalenud Holotroopse hingamistöö koolitustel ning TRE tase 1 ja 2 koolitusel Ole Ry ja Susanne Andresiga Taanist.

2008 – 2013 osales ta paljudel isikliku arengu koolitustel, sh Anthony Robbinsi NLP-põhisel koolitusel, Brandon Bays’i Rännaku meetodi koolitusel, Bert Hellingeri pere- ja organisatsiooni konstellatsioonide kursustel Marta Thorheimi ja Tiiu Viluga.

2008 a. Anni Sennovi ja Berit Reaveri  auramediaatorite väljaõpe. 2011-2014 Teeta-tervendamise baas- ja edasijõudnute koolitus, manifesteerimise ja traumadega töö koolitus Suvi Bowellani juhendusel. Hüpnoteraapia baas- ja edasijõudnute kursus, aeg-regressioon ja eelmiste elude kursus Paul Aurandi ja Sofia Krameri juhendusel (The Michael Newtoni Institut, USA). 2015-2016 Selgeltnägemise ja tervendamise 6 astme (Meistri) diplom (Moskva Rahvusvahelise Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemia) juhendajad Teresa Mängel ja Natalja A. Onufrieva.

Tiiat huvitavad väga sellised teemad nagu inimpotentsiaalid, vaimsed võimed ja teadlik loomine.

Alates 2002. aastast on ta juhendanud regulaarselt igal aastal isikliku arengu mitme mooduliga koolitusi, erinevate arengumeetodite praktikaõhtuid ja viinud läbi psühholoogia alaseid koolitusi firmadele.

2008 a. hakkas ta koos oma mehega arendama Algallika keskust Matsalu rahvuspargis (www.algallika.ee), mis on ideaalne koht nii isikliku arengu kursuste kui organisatsiooni arengu koolituste pidamiseks.

Aastast 2013 juhendab ja korraldab ta kahe aastast hingamisterapeutide väljaõppe kursust TEADLIK LOOMINE ja HINGAMINE.

Teeb koostööd ja toetab inimesi erineval viisil ja seob erinevaid meetodeid omavahel uudselt ja integreeritult. Tiia lähtub sellest, mida inimene või kollektiiv vajab ning kuidas kõige kiiremal ja paremal moel jõuda sinna, mida soovitakse kogeda ja saavutada.

Tiia Lõoke on sündinud Tallinnas ja elab õnnelikult koos oma mehega peamiselt Tabasalus, neil on kaks toredat last.

Tiia Lõoke email: tiia@voog.ee, tel 5178313

Facebookis: https://www.facebook.com/tiia.looke

 

Maa ja Taeva heaolukeskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
www.maajataevas.ee
facebook: maajataevaheaolukeskus
info@taevasjamaa.ee
infotelefon: 53838600