Tiia Lõokese teraapiad

TRE ja vabastava hingamise praktika Tiia Lõokesega Kristallitemplis

Lõdvestu ja avane kogu oma potentsiaalile!

24. märtsil kell 18.00 – 21.00
26. aprillil kell 18.00 – 21.00

hingamine5TRE – keha ja meelt stressist ja traumadest vabastavad harjutused. Tegemist on kindlas järjekorras sooritatud keha vibreerima panevate stressist vabastavate harjutustega. Need harjutused vabastavad kehasse pingetana ladestunud üleelamised, igapäeva elu stressi ja vanad traumad (keha mälusse ladestunud negatiivsed elukogemused ja kuhjunud stress).

Alustame TRE – meetodiga  ja seejärel hingame vabastavalt. Lõpul või keskel meditatsioon keha, meele ja vaimu integreerimiseks. Enne lahkumist jagame just niipalju kui soovime oma kogemusi.

Loe TRE tehnika kohta lisainformatsiooni SIIT

Loe vabastava hingamise kohta SIIT…

Pane selga mugavad ja pehmed riided.

Osalemistasu 30 eurot, kahekesi tulles 50 eurot
Kohtade arv hingamisõhtuks on 15 inimest!

Registreerimine emailil: tiia@voog.ee, tel 5178313, või klikkides alloleval lingil

REGISTREERI ENNAST SIIN

Matid (lambanahad) ja pleedid on kohapeal olemas, midagi kaasa võtta ei ole vaja!

Tiia Lõoke

Olen nõustaja ja koolitaja, psühholoog, psühhoterapeut, hingamisterapeut, TRE instruktor, tervendaja.

Mulle meeldib teha:

  • nõustamist organisatsioonidele ja eraisikutele
  • psühhoteraapiat ja hingamistööd, hüpnoteraapiat,vaimseid rännakuid, meditatsiooniõpet
  • TRE meetodi ja protsessitööd nii organisatsioonidele kui eraisikutele
  • isikliku arengu ja hingamistöö koolitusi
  • kasutada loovalt erinevaid meetodeid individuaalsetes kohtumistes ja koolitustel
  • meeskonnatöö- ja seikluskoolitusi, stressijuhtimise-, loovuse ja intuitsiooni arendamise koolitusi organisatsioonidele
  • arendada Algallika keskust Matsalu Rahvuspargis www.algallika.ee

tiia-15-kollasedlilledOlen lõpetanud Tartu Ülikooli psühholoogia eriala 1986.aastal ja sellest ajast olen töötanud praktilise psühholoogia vallas.

Olen töötanud Mainoris juhtide valiku- ja arendusprogrammis ning loovustreeningute looja ja treenerina, Pirgu Arenduskeskuses ja Tallinna Pedagoogilises Instituudis suhtlemise, meeskonna ja loovuse treenerina ning lektorina.

Tallinna Kriisiabi keskuses kriisinõustajana ja vabatahtlike nõustajate juhendajana, täiendades end paljudel stressi ja kriisipsühholoogia (A. Duregrov, jt.) ning lahutusjärgse toimetuleku (B.Fisheri metoodika) alastel koolitustel

Sain Taani gestalt-psühhoteraapia Instituudis GIS-International psühhoterapeudi diplomi.

Hingamistöö terapeudiks õppisin Binnie A. Dansby juhendusel (Algallika protsess ja hingamistöö/ Source Process and Breathwork)  ja olen täiendanud end paljudel enesearengu ja hingamistööl põhinevatel koolitustel: Leonard Orri, Lena Kristina Tuulse, Dan Brule, Colin P.Sissoni, Bo Wahlströmi, Rani Spetsi ja Sofia Sjöblomi koolitustel. 1990-2004 õppisin budismi ja budistlikku meditatsiooni Soome ja Inglismaa meditatsioonikeskustes.

Alates 2011 olen korraldanud ja osalenud Holotroopse hingamistöö koolitustel ning TRE tase 1 ja 2 koolitused Ole Ry ja Susanne Andresiga Taanist.

2008 – 2013 olen osalenud paljudel isikliku arengu koolitustel, sh Anthony Robbinsi NLP-põhine koolitus, Brandon Bays’i Rännaku meetodi koolitused, Bert Hellingeri pere- ja organisatsiooni konstellatsioonide kursused Marta Thorheimi ja Tiiu Viluga.

2008 a. Anni Sennovi ja Berit Reaveri  auramediaatorite väljaõpe. 2011-2014 Teeta-tervendamise baas- ja edasijõudnute koolitus, manifesteerimise ja traumadega töö koolitus Suvi Bowellani juhendusel. Hüpnoteraapia baas- ja edasijõudnute kursus, aeg-regressioon ja eelmiste elude kursus Paul Aurandi ja Sofia Krameri juhendusel (The Michael Newtoni Institut, USA). 2015-2016 Selgeltnägemise ja tervendamise 6 astme (Meistri) diplom (Moskva Rahvusvahelise Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemia) juhendajad Teresa Mängel ja Natalja A. Onufrieva.

Mind huvitavad väga sellised teemad nagu inimpotentsiaalid, vaimsed võimed ja teadlik loomine.

Olen alates 2002.aastast juhendanud regulaarselt igal aastal isikliku arengu mitme mooduliga koolitusi, erinevate arengumeetodite praktikaõhtuid ja viinud läbi psühholoogia alaseid koolitusi firmadele.

2008 a. hakkasin koos oma mehega arendama Algallika keskust Matsalu rahvuspargis (www.algallika.ee), mis on ideaalne koht nii isikliku arengu kursuste kui organisatsiooni arengu koolituste pidamiseks.

Aastast 2013 juhendan ja korraldan kahe aastast hingamisterapeutide väljaõppe kursust TEADLIK LOOMINE ja HINGAMINE.

Teen koostööd ja toetan inimesi erineval viisil ja seon erinevaid meetodeid omavahel uudselt ja integreeritult. Lähtun sellest, mida inimene või kollektiiv vajab ning kuidas kõige kiiremal ja paremal moel jõuda sinna, mida soovitakse kogeda ja saavutada.

Olen sündinud Tallinnas ja elan õnnelikult koos oma mehega peamiselt Tabasalus, meil on kaks toredat last.

Tiia Lõoke email: tiia@voog.ee, tel 5178313

Facebookis: https://www.facebook.com/tiia.looke

 

Taevas ja Maa keskus
Tulika tn 19 (Flora maja), A Korpus, IV korrus
www.taevasjamaa.ee, info@taevasjamaa.ee, facebook: taevasjamaakeskus
www.kristallitempel.ee,  info@kristallitempel.ee, facebook: kristallitempel
infotelefon: 53838600