Teresa Mängel

Teresa MängelVabatahtlik kulgeja

Olin kunagi väga suur skeptik kõikide vaimsete teemade suhtes, aga universumil olid minuga hoopiski teised plaanid.

Nüüd olen parapsühholoog ja vaimse arengu nõustaja.
Vaata infot vastuvõttude kohta siit

Alustasin oma arengu teekonda 2008. aastal üsnagi järsku, sest elu ei andnud enam võimalusi kõrvale hiilimiseks. Valisin oma arenguteeks Venemaa koolkonna ülemaailmsed õpetused.

Lisaks olen nende aastate jooksul läbinud lugematul hulgal erinevaid vaimseid koolitusi, seminare, praktikaid ja töötubasid. Kõiki ei jõua üles lugedagi. Teinud teste ja katseid, lugenud raamatuid ja suhelnud oma ala spetsialistidega – ikka selleks et oma silmaringi laiendada.

Lemmikteemadeks on välja kujunenud maailma usundid ja iidsed kultuurid.
Olen oma elus palju reisinud mööda maailma erinevaid nurkasid, külastanud Indias gurusid, peatunud Brasiilia meediumi juures ja sügaval dzunglis Amasoonase ravitsejate juures. Käinud Ameerikas, Venemaal Siberi tarkade ja šamaanide juures.

Nüüdseks olen ennast koolitanud paljudes erinevates valdkondades ja lõpuks saavutatud oma unistused Moskva Rahvusvahelises Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemias. Kaitsesin oma diplomitöö ja käes on doktori kraad.

Olen alati soovinud oma teadmisi jagada, sest olen veendumusel, et nii võidab universum ja võidame meie kõik. Olen saanud pühitsused, eraldi väljaõppe ja spetsiaalsed oskused oma teadmiste jagamiseks ja info edasi andmiseks. Akadeemia poolt sain ametliku loa kõikide kooli materjalide kasutamiseks ning ametliku esindusõiguse Eestis.
Plaanis on lähemas tulevikus rajada Eestisse akadeemia filiaal ja tuua meieni veel rohkem Venemaa avaruste tarkusi.

„Kasutan inimeste abistamiseks ja tervandamiseks meetodeid ja tehnikaid, mis läbi aegade andnud kiireid ja rahuldavaid  tulemusi”.
Esmane konsultatsioon on 1 tund ja osaluspanus 50 eurot.

Päikest!

Minu saavutusi: