Suhete alkeemia

Suhete alkeemia kursus Sindhu Premi juhendamisel

Info terapeudist ja tema teiste kursuste kohta. Pildigalerii, videod.

Kursus sisaldab alkeemilist kogemuslikku tunneterännakut, tervenemist, tasakaalustumist ja energiakeskuse harmoniseerimist inimese bioenergeetilises väljas.

Sellel spirituaalsel (armastuse ja meditatsiooni) teekonnal on ainult kaks sammu. Esimene samm on lihtne naistele, aga peaagu võimatu meestele – see on alistumine. Teine samm on lihtne meestele, aga peaaegu võimatu naistele – see on minnalaskmine.

Naine on mehe käivitaja. Kui mees on läbinud naise avatud armastuseukse ja alistunud, siis on ta valmis kutsuma naist tühjuse ja puhta teadlikkuse ruumi. Kui naine on armastuse teekonnal ja avaneb spirituaalseks sünniks, siis õitseb ta oma teadlikkusse. Kui mees liigub meditatsiooni ja teadlikkuse teekonnal, siis leiab ta end armastuses õitsemas. Mees ja naine on üksteise peeglid. On vaja vaid õppida puhastama oma peeglit, et sellelt ei kaoks sära.

Naise teekond avaldub läbi armastuse, pühenduse ja kaastundlikkuse. Olles täidetud seksuaalsest ekstaasist ja emotsioonidest, põhineb naise teekond usaldusel ja oma intuitsiooni kuulamisel. Mehe teekond on meditatiivne. Kohalolek ja energia loob initsiatiivi, mis paneb tegutsema ja looma. Tekib selgus. Tunnistades neid omadusi, saame võime elada igapäevaelu armastuses.

Täiuslikes suhetes olemiseks ning täisväärtusliku elu elamiseks on oluline, kuidas ennast tunneme. Lõõgastudes enda loomulikku olekusse, milles on armastus ja kaastundlikkus, avastame tohutu jõuressursi, ilu ja paindlikkuse, mis voolavad igavesti.

Sellel kursusel saame ühenduse armastusega iseenda vastu. Istutame seemne, millest hakkab kasvama armastuse aed, mida jääb toitma tasakaalustatud suhe.

Kursuse osaluspanus 35 eurot
Koha garanteerib ettemaks 15 eurot
Kuuvärav OÜ, LHV EE537700771001758499 (selgitusse märgi kursuse ja osaleja nimi)

Individuaalvastuvõttude kohta loe siit

Maa ja Taeva heaolukeskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
info@taevasjamaa.ee, facebook: maajataevaheaolukeskus
infotelefon: 53838600