Suguvõsa hirmudest vabanemine

Juhendavad Maire ja Helena Taska

Info terapeudist ja tema teistest kursustest. Pildigalerii, videod.

final_what_we_fear_artwork_wide-78d18fd2b932b4af374a239e53e3afac7498338f-s1000-c85Me teame, mida tähendab karta ja kujutame ette, mis on hirm.

Mida tähendab suguvõsa hirm?

Inimene saab oma informatsiooni esivanematelt. Kui süsteemis ehk suguvõsas on midagi juhtunud, siis tulevad esivanemad meid kaitsma. Info saabub nii: „Kui sa seda teed, võib juhtuda midagi hirmsat. Parem ära seda tee,  sest see on kellegagi juba juhtunud.” Alateadvuslikult ehk hinge kaudu oleme seotud kõigi nendega, kellega on midagi juhtunud.

Tihti tekivad hirmud, millel polegi põhjust. Nagu tunded, lähevad ka hirmud suguvõsas ühelt põlvelt teisele edasi inimese kaitsmise eesmärgil. See kaitse võis olla vajalik võib-olla 18. – 19. sajandil ja toimida, nt sõja ajal, aga kui esivanemate kaitse või hirm muutub taksituseks elus, siis pole sel enam mõtet.

Iga inimest mõjutab otse 300 inimest esivanematest. Kujutage ette sõja olukorda, kus on nälg, rasked ajad, naised ja lapsed surevad sünnitusel. Kui paljud naised ei võta sünnitust ette hirmust, et nende või lapsega midagi juhtub? Põhjus on selles, et kunagi kellegagi nii juhtus!
Kui paljud ei julge saada rikkaks? Põhjus selles, et kunagi kõik rikkad hävitati. Tekib muster, et pigem oman vähe, elan äraelamise tasandil ja olen hiireke, aga vähemalt olen elus!
Kui paljud ei julge enda eest seista! Põhjus selles, et kes seisis enda eest, suri. Ma parem ei räägi midagi!

Mida kursusel teada saab?

Kursusel vaadeldakse erinevaid hirmu vorme, kus eraldatakse võõrad hirmud inimesest. Iga inimese enda hirm peab jääma.
Inimene sünnib kahe tundega – armastuse ja hirmuga (kõik teised tunded jäävad nende tunde vahele). Mida rohkem on hirme, seda vähem armastust. Iga laps sünnib hirmutundega, sest muidu ta hukkuks. Inimesel on alateadlikult olemas info, et kõrgelt mäelt ei tohi alla minna, sest muidu kukuks ta surnuks. Väike laps teab, et kaljult kukkumine on ohtlik.

Tänapäeva lapsed ei topi enam asju pistikupesasse, mille kaitsmeid kunagi müüdi. Praegu lapsed teavad juba sünnist alates, et asjade pistikupesasse panemine võib surmav olla. Seega on osad edasiantavad hirmud positiivsed. Mitte kõik hirmud pole halvad. Kõige tähtsam on oma hirmudega sõbraks saada.

Kui igalühel on oma hirm, millest saab sõber, siis mis saaks olla parem, kui omada hirmu kui suurimat sõpra, kes annab täpselt märku, millal on ees ootamas midagi tõelist! Kui eraldada suguvõsa hirmud, jättes alles enda hirm, kes on sõber, siis annab ta just õigel ajal märku eesseisvast ohust.

GoodNews: Maire Taska kursus Suguvõsa hirmudest vabanemine……Loe SIIT

Asendajana saavad osaleda kõik soovijad, piiranguid pole
Osalemistasu 20 eurot

Helena Taska töö 120 eurot
Maire Taska töö 150 eurot
Koha garanteerib ettemaks 20 eurot
Kuuvärav OÜ, LHV EE537700771001758499 (selgitusse märgi kursuse ja osaleja nimi)

REGISTREERI ENNAST SIIN
Kui soovid osaleda asendajana, siis kirjuta registreerumisel nime taha „asendaja”. Kui soovid endale tööd teha, kirjuta nime taha „töö”.
Oleme sulle väga tänulikud, kui võtad ennast nimekirjast maha, kui su plaanid muutuvad ja sa tulla ei saa.

Taevas ja Maa keskus
Tulika tn 19 (Flora maja), A Korpus, IV korrus
www.taevasjamaa.ee, info@taevasjamaa.ee, facebook: taevasjamaakeskus
info@kristallitempel.ee, facebook: kristallitempel
infotelefon: 53838600