Sidemete lõpetamine

Teoreetiline ja praktiline kursus
juhendab Maire Taska

Kursus sisaldab diagnostikat kõigile osalejatele

Mis võimaldab head paarisuhet?

Inimene on mõjutatud oma kohast peres ja endistest partnersuhetest. Hea püsisuhte saavutamiseks on vaja esmalt lõpetada vanad seosed endistes paarisuhetes ja leida tasakaal, mida hoida uues suhtes.

9fba46c6-e3b5-47fe-a047-fd30116fd7f0_560_420Inimesed võivad oma partneritest küll lahku minna, kuid pikema suhteperioodi jooksul tekivad teineteisega erinevad sidemed ja harjumused, mis võivad lahkuminekul aktiivseks jääda. Kui koht inimese kõrval pole vaba ehk sidemed eelmiste partneritega on aktiivsed, siis pole uuel partneril kuskil olla. Kursusel, „Sidemete lõpetamine” tehakse diagnostika igale osalejale, et tuvastada varjatud sidemete olemasolu. Piiratud arv osalejaid saab kursuse lõpus teha konstellatsioonitöö, kus lõpetatakse sidemed eelnevate partneritega ning vabastatakse koht praegusele või tulevasele partnerile.

Kui paarisuhtes üks paarilistest panustab teisest palju enam, jääb teine üha väiksemaks. Sellisel juhul ei jõua väiksem järele, mille tulemusel võib väiksem hakata teist paarilist alateadlikult läbi etteheitmise ja muu negatiivse käitumise alla tõmbama, et tekitada teineteise suhtes tasakaal. Võlgnevustundest tekkinud pinge tõttu alavääristatakse kaaslast erinevatel võimalikel viisidel – see on peamiseks konfliktiallikaks paarisuhetes.

Osaluspanus 50 eurot

Piiratud arv täismahus konstellatsioonitöid sidemete lõpetamiseks hinnaga 150 eurot

REGISTREERI END SIIN

Maa ja Taeva heaolukeskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
info@taevasjamaa.ee, facebook: maajataevaheaolukeskus
infotelefon: 53838600