Shindo venitus- ja lõõgastustund

Juhendab Eva Kuusk

Loe juhendaja kohta SIIT

Shindo tähendab tõlkes „südame juhatust” ehk Shindo kaudu on võimalik leida keha, hinge ja meele tasakaal.
Shindo on Jaapanist pärit massaaži-, venitus- ja lõõgastusharjutuste süsteem, milles kohtuvad tuhandeid aastaid vana idamaine tarkus ning kõige uuemad teadmised inimese anatoomiast ja füsioloogiast.

Shindo käsitlus inimesest on terviklik – igal elundil ja energiakanalil on täita konkreetsed ülesanded. Shindo harjutustund on abiks tasakaalu taasloomisel. Kuus põhiharjutust maandavad stressi ning vähendavad füüsilisi ja emotsionaalseid pingeid. Shindo võtted aitavad läbi lõdvestumise luua enesega kontakti, suurendada teadvelolekut ning saavutada keha ja meele tasakaalu.

Shindo abil hoitakse keha energiakanalid avatuna ja samal ajal venivad pingete tagajärjel lühenenud lihased normaalmõõtmetesse tagasi.

Tunnis mõjutatakse venituste ja hingamise kaudu 12 inimkeha läbivat energiameridiaani, hoides need avatuna. Kuna venituses olles hingatakse sügavalt kõhupiirkonnast, harjutatakse ka õiget hingamist. Sel ajal, kui venitusi sooritatakse, käib instruktor ringi, aitab masseerides ja siludes valulikel kohtadel lõdvestuda, julgustab emotsioone kogema ja vajadusel korrigeerib asendit. Iga venituse vahele jäetakse piisavalt pikk aeg, et harjutaja saaks kogeda meridiaani venituse toimet. Tunni lõpetab lühike meditatsioon, et inimesel oleks võimalik kuulata oma südame häält.

Raskusaste: sobib kõigile!

Osaluspanus:
* 1 kord 12 eurot
* 10 korda 95 eurot

Oled tänu ja rõõmuga oodatud ❤️

Maa ja Taeva heaolukeskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
info@taevasjamaa.ee, facebook: maajataevaheaolukeskus
infotelefon: 53838600