Sergei Strekalov

Koostöös Arhailiste Traditsioonide keskusega „Terviklik maailm” toob Taevas ja Maa keskus teieni Sergei Strekalovi, kes on loonud unikaalse lähenemise oma sisemaailmas toimuva terviklikuks kogemiseks ja mõistmiseks, 7-st moodulist koosneva eneseregulatsiooni õppeprogramm „Tervenda end ise”.

Kursusel on võimalik osaleda vabalt valitud moodulitel ja päevadel

I moodul – „Kuidas vabaneda sünnitraumadest ja nende tagajärgedest”
Rohkem infot mooduli ja registreerimise kohta loe siit

II moodul – „Kuidas oma keha ning kehas toimuvat kogeda ning juhtida”
Rohkem infot mooduli ja registreerimise kohta loe siit

III moodul – „Kuidas tulla toime tunnete ja soovidega, kuidas neid kogeda ja juhtida”
Rohkem infot mooduli ja registreerimise kohta loe siit

„Esivanematega sideme tervendamine“
Rohkem infot sündmuse ja registreerimise kohta loe siit

„Sünnitraumade tervendamine”
Rohkem infot sündmuse ja registreerimise kohta loe siit

Sergei Strekalov

dsc_8467-2Sergei Strekalov on professor, psühholoogiateaduste doktor, Rahvusvahelise Psühholoogiateaduste Akadeemia ning Baltimaade Pedagoogilise Akadeemia korrespodentliige. Ta on transpersonaalse Psühholoogia ja Psühhoteraapia Assotsiatsiooni, Ülevenemaalise Professionaalse Psühhoteraapilise Liiga tegevliige.

Sergei Strekalov on Rahvusvahelise Transpersonaalse psühholoogia Assotsiatsiooni „Целый Мир” looja ja president. „Целый Мир” võeti 2009. aastal vastu Euroopa Transpersonaalse Assotsiatsiooni (EUROTAS) liikmeks. Sergei osaleb pidevalt Venemaal ja Euroopas toimuvatel transpersonaalse psühholoogia valdkondadega seotud konverentsidel. 2010. aastal autasustati Sergei Strekalov Rahvusvahelise Psühholoogiateaduste Akadeemia aukirjaga väljapaistva panuse eest psühholoogia arendamisel. Ta on sertifitseeritud transpersonaalne psühhoterapeut EUROTAS-i Euroopa registris.

Sergei Strekalov on üks juhtivaid transpersonaalseid psühholooge Venemaal. Sergei Strekalov on integratiivsete psühhotehnikate, muutunud teadvuseseisundi, alaisiksuse psühholoogia (H. ja S. Stouni Voice Dialogue meetodi järgi) ekspert. Ta on pühendanud oma elu maailma vaimsete praktikate tundmaõppimisele ning sellele, kuidas need praktikad mõjutavad tervist ja psüühikat.

Möödunud sajandi 90-ndatel juhtis Sergei Strekalov uurimustööd „Kuidas mõjutavad hingamise psühhotehnikad teadvuse seisundeid” ning rajas alused selle suuna edasisele arengule. Praegu tuntakse seda suunda integratiivse psühhotehnikana.

Ta on isiksusekasvusüsteemi „Mängud Maailmades” autor, mis on loodud inimese sisemise ja välise elamise ruumi ühtsuse printsiibil ning avab võimalused nende ruumide transformatsiooniks.

Ta on raamatu „Elu kui hinge evolutsioon” ning paljude teaduslike artiklite autor. Sergei Strekalov on loonud üle 100 transpersonaalse psühholoogia õppekursuse ja treeningprogrammi.

Lisaks juhatab ta õppeprogramme Fraiburgi (Saksamaa) Rahvusvahelises Teadvuse ja Psühhoteraapiate Uurimise Instituudis ning Moskva Integratiivse Psühholoogia Professionaalse Arendamise Instituudis.

25 aastaga on Sergei Strekalov Venemaal, Ukrainas, Baltimaades läbi viinud üle 600 seminari.

Sergei viib läbi õppekursuseid ja enda autoriseminare psühholoogia ja isiksusliku kasvuteemadel, konsulteerib ja juhendab inimesi nii individuaalselt kui grupis.

Ta organiseerib ja viib läbi ekspeditatsioone ning rännakuid huvitavates ja anomaalsetes Venemaa paikades ja teistes riikides.

Vaata kursuse tutvustavat video siit

www.wholeworld.ru

Maa ja Taeva heaolukeskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
www.maajataevas.ee
facebook: maajataevaheaolukeskus
info@taevasjamaa.ee
infotelefon: 53838600