OSHO meditatsioonid

OSHO Dünaamiline meditatsioon
Loe lisa ja registreeri siin

OSHO Kundalini meditatsioon
Loe lisa ja registreeri siin

OSHO Mandala meditatsioon
Loe lisa ja registreeri siin

osho-photoOsho (1931–1990) on meie ajastu üks tuntumaid ja provokatiivsemaid vaimseid õpetajaid. Alates 1970. aastatest paelusid tema meditatsiooni­tehnikad ja filosoo­filised arutlused lääne noorsoo tähelepanu.

Tema õpetuste võidukäik jätkub endiselt, jõudes maailma kõigi maade igas vanuses eneseavastajateni.

Osho õpetused trotsivad kategoriseerimist, kattes kõiki eluvaldkondi alates üksikisiku elumõtte­otsinguist kuni tänapäeva ühiskonna ees seisvate kõige põletavamate sotsiaalsete ning poliitiliste teemadeni välja.

Oshot tuntakse ka kui revolutsioonilise panuse tegijat meditatsioonide teooriatesse, kuna ta võtab arvesse tänapäeva kiiret elutempot. Tema ainulaadne „Active Meditations” on mõeldud esmalt kehasse ja meeltesse kogunenud stressi vabastamiseks, et oleks kergem saavutada mõtetest prii ja lõdvestunud meditatsiooniseisund.

Ta ei kirjutanud raamatuid – tema raamatud on kolmekümne viie aasta jooksul paljurahvuselisele kuulajaskonnale peetud improviseeritud loengute-vestluste lindistuste ja videosalvestuste ümberkirjutised.

Ameerika kirjanik Tom Robbins ütleb, et tegemist on „kõige ohtlikuma mehega pärast Jeesus Kristust”. Londoni Sunday Times on valinud Osho oma nimekirja „1000 XX sajandi tegijat”.

Oma töö kohta on Osho ise öelnud, et ta aitab luua tingimusi uut tüüpi inimolevuse sünniks. Ta on sageli seda uut tüüpi inimest nimetanud kui „Buddha Zorbas”, kes on võimeline nautima maiseid rõõme nagu kreeklane Zorbas ja vaikset pühadust nagu Buddha Gautama.

Kirjastuselt Pilgrim on eesti keeles ilmunud palju OSHO raamatuid.

Taevas ja Maa keskus pakub mitmeid Osho meditatsioone

Loe OSHO meditatsioonide juhendaja kohta siit

Taevas ja Maa keskus
Tulika tn 19 (Flora maja), A Korpus, IV korrus
www.taevasjamaa.ee, info@taevasjamaa.ee, facebook: taevasjamaakeskus
www.kristallitempel.ee,  info@kristallitempel.ee, facebook: kristallitempel
infotelefon: 53838600