OSHO meditatiivse teraapia kursus

Algab 7päevane kursus, iga päev 1 h
„Tuletades meelde unustatud keele rääkides oma Keha-Mõistusega

Juhendajab Deva Lokita (Brenda Randroo), kes on OSHO keskuse poolt litsenseeritud juhendaja.

Kursus sisaldab kahte OSHO aktiivset meditatsioon:
OSHO Dünaamiline meditatsioon 
OSHO Kundalini meditatsioon

„Läbi hüpnoosi saab õppida, kuidas suhelda oma keha ja mõistusega väga sügaval tasandil. Tekib uus arusaam oma keha-mõistuse mehhanismist ja tema võimest tervendada ennast” –OSHO

600_432754903

Praktiline kursus annab tasakaalu igapäeva ellu, oskuse kuulata oma sisetunnet ning eristada mõistuse liigset häält. Sügavale endasse vaadates on võimalik saada oskus koostööks oma kehaga.

Keha kuulamine annab inimesele võime olla terve.

Alates lapsepõlvest on meid õpetatud ainult uurima ja tõestama asju, mis on seotud välismaailmaga. Keegi pole meid õpetanud vaatama endasse; leidma ja tõestama midagi endas. Selle tulemusel võõrandume iseendast, proovides tuttavaks saada teistega.

Iseenda mõistmise puudumine on üks peamiseid põhjuseid, miks meie suhted teistega ei pruugi toimida nii nagu seda tegelikult sooviksime. Selle tulemusena võib meie elus olla tihtipeale segadus või pettumused.

Inimese mõistus on kaval ja suurepärane mehhanism, kuid see pole meie loodud. Mõistust on võimalik mõjutada ja raamidesse panna. Mõistuse kujundamisse on kaasa aidanud meie vanemad, ühiskond, preestrid jt. Minnes mõistusest kaugemale, on võimalik üles leida oma loomulik olemus. See annab võimaluse olla kontaktis oma intuitsiooni, inspiratsiooni ja sisemise intelligentsiga.

Suhelda kehaga, rääkida temaga, kuulata tema sõnumeid – on olnud tuntud praktika vanas Tiibetis.
Tänapäeva meditsiiniteadus on alles nüüd hakanud tunnistama, mida müstikud on alati teadnud – keha ja mõistus ei ole eraldiseisvad üksused, vaid sügavalt seotud. Mõistus saab mõjutada keha seisundit just nagu keha seisunud saab mõjutada mõistust. 

Kasutades hüpnoosi saab taas luua ühenduse oma keha-mõistusega, sõbrunedes temaga. Seejärel alustada tervendavat protsessi, suheldes oma alateadvusega, olles ise sügavas lõõgastuses. Meditatiivse teraapia kursus on otseselt seotud autonoomses närvisüsteemis tasakaalu loomisega. Meetodit saab kasutada kõigele, mis on loomulikust tasakaalust väljas.

Osho soovis, et protsess sisaldaks hüpnootilisi sugestioone. Need sugestioonid mobiliseerivad enesetervendamise energia ja aitavad ennast kohelda kui oma parimat sõpra.

Meditatsiooni eesmärk on minna kaugemale mõistusest ja kogeda iseenda põhiolemust. Meetod on teadlikkuse tõstmiseks, et liikuda mõistusest kaugemale, mis annab võimaluse saades teadlikuks nii iseenda põhiolemusest kui kogu ümbritsevast. Meditatsioon toob sind tagasi iseendaga ühendusse.

Kursus on jaotatud seitsmele päevale, et iga päevaga astuda sügavamale iseendasse ning kursusel kogetu rakendada igapäevaellu.

Osaluspanus kokku 7 päeva: 125 eurot
Oma koha garanteerimiseks on soovitatav teha ettemaks 20 eurot või tasuda kogu kursuse täissumma arveldusarvele
Palmimari OÜ, SEB EE961010220194783223 (selgitusse märgi kursuse ja osaleja nimi).
Ülejäänud osaluspanuse tasumine kohapeal vaid sularahas!

Oleme sulle väga tänulikud, kui võtad ennast nimekirjast maha, kui su plaanid muutuvad ja sa tulla ei saa

Maa ja Taeva heaolukeskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
facebook: maajataevaheaolukeskus
info@taevasjamaa.ee
infotelefon: +372 5383 8600