November

Kuupäev Kellaaeg Sündmus
1. novembril 18.00 – 21.00 Meestering, juhendab Heldo Korbe
2. novembril 10.00 – 17.00 Intuitiivse tajumise ja tunnetamise õpetuse I aste, juhendab Teresa Mängel
3. novembril 08.15 – 09.45 Shindo venitus- ja lõõgastustund, juhendab Eva Kuusk
4. novembril 14.00 – 16.00 Laste harmooniakool, juhendab Meeli Lepson
5. novembril 10.00 – 17.00 Intuitiivse tajumise ja tunnetamise õpetuse I aste, juhendab Teresa Mängel
5. novembril 11.00 – 18.00 Tiibeti laulvate kausside praktiline koolitus, juhendab Merike Õispuu
7. novembril 18.30 – 20.00 Shindo venitus- ja lõõgastustund, juhendab Eva Kuusk
8. novembril 18.00 – 20.00 Oled see, mida omastad: Ensüümid – elujõu ja tervise võti, juhendab Ene Spriit
9. novembril 18.00 – 20.00 Kristallikursus – rohelised ja sinised kristallid, juhendab Kaia-Liisa Reinut
9. novembril 18.30 – 21.00 Lihtsalt tantsime! TAO majas, muusikat valib Romet Preismann
10. novembril 08.15 – 09.45 Shindo venitus- ja lõõgastustund, juhendab Eva Kuusk
10. novembril 18.00 – 21.00 Meditatsiooniõhtu kristallpealuudega „Meie soovid ja unistused”, juhendab Heli Ayera Salf
10. novembril 18.00 – 21.00 Teekond uude ajastusse, juhendab Lille Lindmäe
11. novembril 14.00 – 16.00 Lasteharmooniakool, juhendab Meeli Lepson
11. novembril 12.00 – 16.00 Miks haigused käivad mööda inimesi, juhendavad Heli Ayera Salf ja M. Chandaa Silves
14. novembril 18.00 – 20.00 Toitumiskoolitus – Hormonaalne tasakaal, juhendab Liis Orav
14. novembril 18.30 – 21.30 Tarokaartide koolitussari, juhendab Merike Karro
14. novembril 18.30 – 20.00 Shindo venitus- ja lõõgastustund, juhendab Eva Kuusk
15. novembril 18.00 – 21.00 Meestering, juhendab Heldo Korbe
16. novembril 18.00 – 20.00 Kristallikursus – roosad, lillad, valged ja läbipaistvad kristallid, juhendab Kaia-Liisa Reinut
17. novembril 08.15 – 09.45 Shindo venitus- ja lõõgastustund, juhendab Eva Kuusk
17. novembril 18.00 – 21.00 Teekond uude ajastusse, juhendab Lille Lindmäe
18. novembril 14.00 – 16.00 Laste harmooniakool, juhendab Meeli Lepson
21. novembril 12.00 – 17.00 Konstellatsioonipäev, juhendavad Maire ja Helena Taska
21. novembril 18.00 – 20.00 Valguskandjate informeerimine, juhendab Mai Agate Väljataga
21. novembril 18.30 – 20.00 Shindo venitus- ja lõõgastustund, juhendab Eva Kuusk
23. novembril 10.00 – 17.00 Intuitiivse tajumise ja tunnetamise õpetuse I aste, juhendab Teresa Mängel
24. novembril 08.15 – 09.45 Shindo venitus- ja lõõgastustund, juhendab Eva Kuusk
24. – 26. novembril 11.00 – 19.00 Maagilise Reiki Meistri koolitus (III aste), juhendab Meeli Lepson
24. novembril 18.00 – 22.00 Pühageomeetria I osa, juhendab Shani Lehrer
25. novembril 10.00 – 17.00 Intuitiivse tajumise ja tunnetamise õpetuse I aste, juhendab Teresa Mängel
25. novembril 10.00 – 14.30 Tervikpildi loomine elust ja unistustest, juhendab Kati Orav (TAO majas)
25. novembril 10.00 – 18.00 Ühendu enda jumalikkusega, juhendab Shani Lehrer
25. novembril 14.00 – 16.00 Lasteharmooniakool, juhendab Meeli Lepson
26. novembril 10.00 – 18.00 Ühendu enda jumalikkusega, juhendab Shani Lehrer
27. novembril 18.00 – 22.00 Astraalrännak, juhendab Shani Lehrer
28. novembril 18.30 – 20.00 Shindo venitus- ja lõõgastustund, juhendab Eva Kuusk
29. novembril 18.00 – 20.00 Kursus „Energeetiline vampirism”, juhendab Teresa Mängel ja Moonika Chandaa Silves
30. novembril 16.00 – 21.00 Maa 12 rassi, juhendab Shani Lehrer
30. novembril 21.30 – 22.30 Ensof-energia grupitervendus, juhendab Shani Lehrer