Naiste ja meeste maagiline veetlus

Juhendab Natalja A. Onufrieva

Vaata kõikide kursuste kava siit

Kursus on vene keeles, eesti keelse tõlkega

Meeste jaoks pühitsemine Mehelikku Võlusse ei ole vähem aktuaalsem, kui naistel.

man-and-woman-in-love-enjoying-in-nature

Kes on öelnud, et rüütlite aeg on pöördumatult möödas ja et suurepäraseid ja üllaid mehi pole alles? MMV energiad tõestavad vastupidist. Need energiad võivad äratada armastuse ja anda tagasi armunutele seiklused, mis elavad iga mehe hinges. Nad loovad aluse mehe energeetikale, kaasaegne rüütel peab ju oskama mitte ainult unistada, vaid ka unistused ellu viima.

Töö MMV energiaga – see on titaanlik voogude töö, teostatud selleks, et kooskõlastada kaks faktorit: esimene on vajalik selleks, et kõik see, mida kanal hakkab kehaga, teadvuse ja hingega tegema, meeldiks meestele. Teine faktor seisneb selles, et muutused mehes peavad meeldima naistele. Naistele ei ole sugugi ükskõik, millised energiad hakkavad tema armastatud džentelmeni mõjutama. Sellepärast loovad MMV energiad igas mehes kordumatu karisma ilmingutega  paleti, rõhuga õrnemale ja tugevale, kirkale ja vaoshoitule, brutaalsele ja kaasaegsele  elule.

Energia „Jõu allikas“, esmajärjekorras, pöörab mehe tähelepanu postulaadile, et „terves kehas, terve vaim“. Kanal tegeleb terve, ilusa meheliku kehaga, tehes selle huvitavaks ja kirkaks. Sportlikult šikk ja elegantne keha – need on selle energia pingutuse tulemused.

„Soovide mõõgatera“ energia,  teritatud külgetõmbele, seksuaalsusele ja potentsile. Energia väljutab partneritest väsimatu soovide tule, milline süütab kuuma ida kirglikkuse, sütitab naise värisemiseni ja vaimustuseni tundlikest armumängudest ja lubab mehel heita soomusrüü ja avaneda oma tunnetel, kehal ja hingel. Armunud paar, rebides end maalt lahti, elab läbi tantristlikku ühtsust, uuesti ja uuesti hingates uutest fantaasiatest ja saavutustest. Kanal hoolitseb, et armastuse vool, lähtudes armastajatest, oleks igavesti ammendamatu.

 „Apollo lahinguvarustuse“ energia vastutab keha ilusa vormi eest, mis ei ole sõltuvuses ajast. Kanal ei möödu ka mehe vaimsest hoiakust. Aastatega nii üks kui teine omandab luksusliku suursugususe, sarnaselt hästi hoitud kallile konjakile. Energia rõhutab märgatavalt teie mehelikku sisemist ilu ja külgetõmbavust, individuaalsust ka karismat.

„Thori vasara“ kanal eemaldab mehelt tõmblemise vasakule ja paremale, nii sageli pandud tugevamale soole, armukadedatele ja ebakindlatele endas naiste suhtes. Meest ennast vabastab kergemeelsusest, tehes ta suhtlemises naistega sügavamaks, kindlamaks ja järjekindlamaks. Sellise mehega ei karda naine luua peret. Kanal tegeleb isiksuseks saamisega, luues mehes vastutustunnet ja tõsidust. Selline mees, pühitsetud „Thori vasara“ energiaga ei anna mitte kunagi alla ja läheb kindlat oma elu eesmärgi poole, pööramata tähelepanu takistustele ja väljub igast situatsioonist võitjana.

„Armastuse sandaalide“ energia pühitseb „teise poole“ otsingutel ja toob elukaaslase otsinguile. Aga leides ainuõige ja kordumatu oma elu naise hingestab meest elegantsele hullumeelsusele oma armastatule ja see ei ole mitte sugugi serenaad rõdu all ja õhtusöök küünlavalgel. See on ammendamatu fontään originaalseid üllatusi, nii hinnatud naiste unistustes.

„Külgetõmbe majaka“ energia annab mehe ja naise suhtele pikantsust. Kanal õpetab mehele rääkima naisele komplimente, milliseid temalt nõutakse, varustades teda tohutul hulgal kaunite armuideedega.

„Sõjamehe-Kaitsja soomusrüü“ annab mehele kaitse, haavamatust, edukust ja magnetilist külgetõmmet. Naisel tekib sellise mehega kohtudes kindlustunne, et sellise mehega on ta nagu kiviseina taga. Ja mitte mingisugused elulised ebakõlad teda seal ei ohusta. Selline mees saab tunnete valitsejaks ja ainuvalitsejaks peremeheks oma väljavalitule.

MMV energia – see on Suurte maagide ja võlurite maailm, täiuslikkuse saavutanud armastuse seadustega ja valdavad energia maagilisi tegutsemise saladusi. Teadmisi armastuse energia pulseerimise saladustest kasutavad nad armunute salaeliksiirideks, võimelised mitte ainult ravima armuvalu, tervendama armuigatsusest, vaid ka elustama uut armastust hinges ja südames. Tegutsedes iidsete eeskirjade järgi, MMV energiad pöörduvad esmalt õnnelikku lapsepõlve, otsides sealt lapselikku vahetust, nii vajalikku naise ja mehe vahelises prelüüdis.

Edasi kingib energia rõõmu saluudi, milline ei jäta ükskõikseks isegi väljavalituid armastuse gurmaane. Seejärel sisenevad südamesse müstilised armuvalu tunded, lisades saladuslikkust ja seksuaalsust algavatele suhetele. Kaheldamatult tunnete pooltoonid moodustavad oma reeglid suhtes  ja kanduvad hingelise rahulolu müstilisse maailma, jätmata ükskõikseks mitte ühtegi  naist ega meest.

Armunud, tegemata mingeid pingutusi, jäävad alati tähelepanu keskpunkti ja armastuse lõõma. Siis avaneb Vaimu harmoonia peen ja hurmava sümfoonia südamete ühinemisel ja ennustab ette kasvu armunute suhtele, isegi siis, kui neid üldsegi ei oota.

Võluv armastuse maagia loob ebaharilikult õnnelikud suhted, millised ammutavad oma hingestatust MMV energiate pühitsusest. Selle suurepärase tunnetuse saavutamiseni on üks samm. Õpetaja täidab rõõmuga teid nii igavese armastuse tarkuse seadustega ja esoteeriliste teadmistega, ja hindamatute armurõõmu kogemustega, aga samuti kogemusega õnnelikust tulevikust. Kõik see moodustab teie idee armastuses, teie populaarsuses meeste ja naiste juures, kinkides teile enesekindluse ja tunnustuse. Te omate hüpnootilist ja nõiduvat efekti enese ümber. Isegi tillukesed kapriisi piisad saavad teid varustama võluvuse ja šarmiga. MMV peenenergia on loodud teie jaoks. See on hindamatu kingitus alatiseks ja kogu ajaks kõigile, kes püüavad olla ületamatud  ja unustamatud.

See unikaalne energia on unikaalsetele inimestele. Ja me loodame, et teie olete ühed nendest. Ja ärge unustage, et MMV energia ei aita ainult neid, kellele armastus alles algab või on kõik stabiilne ja pilvitu, kuid tahaks uudsust. Hõbedase Fei energia on hindamatu juhul, kui armastuse laev, nägemata ohtu, kihutab konfliktide karile, või sai juba lekke ja riskib minna põhja, unustades üksteist.

Kui te olete äkki üksi? Teil on peres konfliktid? Partner kavatseb minna teise juurde? Sellest aitab teil hoiduda NMMV energia.
Koostoimel kanalite energia mõjuga, koos teie energiapotentsiaaliga, saavutate te õnne, vabanete pettustest, leiate enda „poole“, saavutate harmoonia perekondlikus- ja seksuaalelus.
Õppides tundma ilu ja õnne saladusi, tunnete te ennast suure imena – soovitud kaaslasena. Aga saladused ja võti Akadeemia maagia salajaste teadmisteni vahendatakse kontaktis õpilasele koos tema pühitsusega.

Ja isegi kui te olete pensionil ja räägite, et teil on see kõik juba möödas ja teil on kõik see, mida armastuseks ei ole vaja, ikkagi tulge kursusele, see rõõmustab teid intellektuaalse üllatusega ja uudsusega, teile saab olema väga huvitav avastada armastuse maailma teiselt poolt.

Armastusega Teile! Natalja Onufrieva.

Osaluspanus 70 eurot

Saada osalemissoov e-posti aadressile: info@taevasjamaa.ee või helista telefonil 53838600, 55903155

Lisa oma kontaktid, et saaksime sinuga ühendust võtta ning täiendavat infot ja juhiseid saata.

Grupid on väikesed ja osalejate arv piiratud
Koha garanteerib ettemaks 25 eurot arveldusarvele
Kuuvärav OÜ, LHV EE537700771001758499 (selgitusse märgi osaleja nimi ja koolituse nimetus)

Maa ja Taeva heaolukeskus
Põhja pst 21/1, Tallinn
info@taevasjamaa.ee, facebook: taevajamaakeskus
www.kristallitempel.ee,  info@kristallitempel.ee, facebook: kristallitempel
infotelefon: 53838600