Reti Toriella väeesemed ja talismanid

Amulettide, väeesemete ja talismanide valmistamise töötuba Reti Toriella juhendamisel

VäeesemedKorraldame ühe vahva päeva, kus on võimalus valmistada endale või sõbrale omapärane väeese või amulett, mis kannab endas looduse, loomade ja lindude tarkusi ja teadmisi

Alustame töötuba šamaanirännakuga, kus kohtume oma väelooma või linnuga ning seejärel anname uue elu sulgedele, nahkadele, kihvadele-kontidele ja väestame need kõikide elementidega. Kohapeal on olemas kõik töövahendid ja looduslikud materjalid: nahad, suled, mõned hambad. Kui sul on endal korjatud ja leitud ande, mida soovid kasutada, võta need kindlasti kaasa. Väga hästi sobivad väeesemetele kristallid.

reti lõigatudTöötuba viib läbi Reti Toriella, kes lähtub oma tegemistes looduse- ja loovuse energiast. Reti juhindub oma elusammude seadmisel indiaanirahvaste põhitõdedest ning jagab kogemusi ja teadmisi šamaanimaailma võimalustest. Kasutab värve ja kujundeid kui tervendavaid ja vabastavaid abilisi töös iseendaga ja oma kaaslastega.

Osaluspanus ühe väeeseme kohta 37 eurost (sisaldab kõike vajalikku ja soovitut eseme valmistamiseks). Kui soovid kasutada unikaalsemaid ja väärtuslikumaid materjale, siis lepime hinnas eraldi kokku.

Soovitatav eelregitreerimine, sest kristallitemplis on kohtade arv piiratud.
info@taevasjamaa.ee
telefon: 5383 8600

Taevas ja Maa keskus
Tulika tn 19 (Flora maja), A Korpus, IV korrus
www.taevasjamaa.ee, info@taevasjamaa.ee, facebook: taevasjamaakeskus
www.kristallitempel.ee,  info@kristallitempel.ee, facebook: kristallitempel
infotelefon: 53838600