Hirmudest vabaks

„Hirmudest vabaks” kursus 

Kursuse viib läbi sertifitseeritud Accessi ja TTTE vahendaja MONIKA PALM
Lisana privaatsenasid enne kursust, mis võimendavad tulemust

Info terapeudist ja tema teistest kursustest. Pildigalerii, videod.

Kui palju kordi oled tundnud hirmu? Hirmuseisund võib haarata täiesti ootamatult ja erinevates olukordades. Hirmu tuntakse loendamatul hulgal erinevate asjade pärast. Põhjuseks võib olla hirm tuleviku-, olukordade-, teiste inimeste-, iseenda-, tervise-, majandusliku hakkamasaamise-, suhtlemise-, muutuste ja laste pärast. Lisaks esinemise-, teiste inimeste ees ja palju muud.

Hirm on kompleksne osa inimesest. See võib olla kontrollimatu ning ühtlasi ka valesti mõistetud. Hirmul on hulganisti erinevaid põhjuseid ning paljudel puhkudel ja pikematel perioodidel võib see eluenergiat pärssima hakata. Hirm ja mugavustsoon käivad käsikäes, sest hirm võimaluste kasutamise ees tekitab mõtte, et ei olda selleks veel valmis ning jäädaksegi mugavustsooni.

Hirmudest vabaksKui palju oled tundnud hirmu millegi ees või millegi pärast? Kui palju oled hirmul olnud asjade pärast, mis pole veel toimunud ja mida ilmselt paljudel juhtudel ei toimugi? Kui palju tunned hirmu tuleviku ja muutuste ees?

Kas soovid astuda suuremasse teadlikkusse ja oma oskuslikku võimekusse seda muuta ja astuda hirmudest kaugemale? Kas oled valmis millekski palju suuremaks, kui ealeski varem lootnud oled?

Kutsume osalema Accessi mängulisel selguse õhtul, kus kasutatakse kustutuslauseid, et vabaneda energeetilistest piirangutest ja luua hirmudest vaba elu!

Mida sisaldab kursus?
– tutvutakse võimsate Accessi tööriistadega
– vabastatakse hirmud ja hirmudega seotud piirangud
– avanetakse uutele võimalustele.

Soovi korral saab kursuselt kaasa MP3 lindistuse lõbusast koosviibimisest.
Oled oodatud kogema midagi teistsugust!

Riietu mugavalt. Kohapeal olemas joogid ja näksid.
www.tasakaalukeskus.ee

LISAINFO

ACCESS CONSCIOUSNESS® on tehnikate ja protsesside kogum, millega saab muuta KÕIKE oma ja teiste elude kõigis valdkondades. Osalemiseks pole vajalik eelnev kokkupuude Accessiga.

Kursuse osaluspanus 30 eurot
Kuuvärav OÜ, LHV EE537700771001758499 (selgitusse märgi kursuse ja osaleja nimi)

REGISTREERI ENNAST SIIN
Oleme sulle väga tänulikud, kui võtad ennast nimekirjast maha, kui su plaanid muutuvad ja sa tulla ei saa.

 

NB! Enne õhtust kursust saab soovi korral registreeruda Barsi lühiseansile. 
Eelnev seanss tagab kogu kursusel parema tulemuse.

Eraseansi osaluspanus 15 eurot 20 minutit
Eraseansile registreerumiseks saada e-kiri info@taevsjamaa.ee või helista telefonil 53838600

Väike selgitus Barsiseansi kohta

Barsid on 32 punkti inimese pea piirkonnas, mis hoiavad mõtete, uskumuste, otsuste, emotsioonide ja vaatenurkade elektromagnetilisi komponente piirangutena. Nende energiapunktide õrna puudutamisega vabastatakse kergelt ja ilma igasuguse pingutuseta kõik, mis ei luba olla vastuvõtlik. Alateadlikud uskumused ja piirangud lahustatakse ning energia hakkab vabalt voolama. Bars eemaldab inimese kehast ja erinevatest eluvaldkondadest piirangud, mis on seotud raha, vanuse, seksuaalsuse, tervenemise, rõõmu, kurbuse, loovuse, teadlikkuse ja kontrolliga nii, et pole vaja nende tekkimise põhjustega silmitsi seista või neid uuesti kogeda. Bars muudab vastuvõtlikumaks uutele võimalustele. Barsi punktide aktiveerimine muudab muutused dünaamilisemaks.

Maa ja Taeva heaolukeskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
info@taevasjamaa.ee, facebook: maajataevaheaolukeskus
infotelefon: 53838600