Marina Strekalova

Omely, PhD

„Uuesti sündida”. Enese uuendamine läbi sünni
Rohkem infot kursuse ja registreerimise kohta loe siit

„Küllusteadvuse avamine ja hoidmine”
Rohkem infot kursuse ja registreerimise kohta loe siit

„Unenäod tellimisel”. Kuidas unenäo abil tellida oma ellu soovitud sündmused
Rohkem infot kursuse ja registreerimise kohta loe siit

„Minu elu, minu õnn – Kas eelkäijate poolt programmeeritud teekond?”
Rohkem infot mooduli ja registreerimise kohta loe siit

„Mees ja naine – õnneliku suhte eeldused muutuvas ajas”
Rohkem infot mooduli ja registreerimise kohta loe siit

„Naise neli stiihiat” (suvelaager naistele)

„Õnne seisundi lubamine endale”

„Teistsugune mina”

„Naine ja mees – lahutatud terviklikkus”

 

Seminaril on võimalik osaleda vabalt valitud moodulitel ja päevadel

Marina Strekalova

marina-2Marina Strekalova (Omely) Psühholoogiadoktor – maailmas hinnatud spetsialist, psühholoogiliste teaduste doktor Peterburist, pika tööstaazhiga transpersonaalne psühholoog, psühholoog-konsultant ja protsessuaalne psühhoterapeut.

Omely töötubades kasutatakse kaasaegseid psühholoogilisi metoodikaid, maailma erinevate vaimsete tavade praktikaid, s.h harjutusi ja meditatsioone, hingamise psühhotehnikaid, kehalisi praktikaid, miniloenguid, regressiivset teraapiat, artteraapia elemente, alaisiksuste psühholoogia ja unenägude praktikaid, protsessuaalset teraapiat ja teadvuse uurimise kogemust. Omely huvitub lisaks Veeda kultuurist, Zen-budismist ja Reikist.

Teadlik unenägemine on Omely üks sügavamaid spetsialiteete – selles valdkonnas on ta 20 aasta jooksul läbi viinud süvapsühholoogilisi uuringuid ja eksperimente inimese alateadvuse toimest ning juhtinud sadu praktilisi töötubasid. Ta on tunnustatud spetsialist teadliku unenägemise valdkonnas.

Omely ütleb: „Eriti armastan grupitreeninguid. Grupi atmosfääris tulevad vastused küsimustele esile kiiremini ja selgemeni. Grupi väli võimaldab igal osalejal süübida küsimuste olemusse ja saada kõige parema selgituse”. Ta korraldab seminare üle maailma alates 2005 a. Tänu Omelyle on tuhanded inimesed avastanud oma anded ja tegeliku õnne tunnetuse. Tema kerge ja pehme sügavutiminev teemakäsitlus toob osalejatele kaasa positiivse transformatsiooni.

Koostöös klubiga „Olen Õnnelik”, toob Maa ja Taeva heaolukeskus teieni Marina Strekalova, kes juhendab 2017 – 2018 a. jooksul Tallinnas 7-st moodulist koosnevat õppeprogrammi TAASSÜND”.

Osalejad õpivad tundma esmajärjekorras ennast, oma sisemisi andeid ja erakordset kohta maailmas. Seminaridel on palju sügavaid praktikaid ja imelisi tehnikaid, mis viivad peast südamesse.

Seminari tegevuste tagajärjel toimub inimeses paratamatu üleminek järgmisele teadlikkuse tasandile – see omakorda toob kaasa uue sisemise paradigma. Kõik vastused on meis endis.

Maa ja Taeva heaolukeskus

Põhja pst 21/1 Tallinn
www.maajataevas.ee
facebook: maajataevaheaolukeskus
info@taevasjamaa.ee
infotelefon: 53838600