Marina Strekalova

Koostöös klubiga „Olen Õnnelik”, toob Taevas ja Maa keskus teieni Marina Strekalova, kes juhendab 2017 – 2018 a. jooksul Tallinnas 7-st moodulist koosnevat õppeprogrammi TAASSÜND”. Osalejad õpivad tundma esmajärjekorras ennast, oma sisemisi andeid ja erakordset kohta maailmas. Seminaridel on palju sügavaid praktikaid ja imelisi tehnikaid, mis viivad peast südamesse. Seminari tegevuste tagajärjel toimub inimeses paratamatu üleminek järgmisele teadlikkuse tasandile – see omakorda toob kaasa uue sisemise paradigma. Kõik vastused on meis endis.

I moodul – „Uuesti sündida”
Rohkem infot mooduli ja registreerimise kohta loe siit

II moodul – „Minu elu, minu õnn – Kas eelkäijate poolt programmeeritud teekond?”
Rohkem infot mooduli ja registreerimise kohta loe siit

III moodul – „Mees ja naine – õnneliku suhte eeldused muutuvas ajas”
Rohkem infot mooduli ja registreerimise kohta loe siit

IV moodul – „Naise neli stiihiat” (suvelaager naistele)

V moodul – „Õnne seisundi lubamine endale”
22. – 24. septembril

VI moodul – „Teistsugune mina”
10. – 13. novembril

VII moodul – „Naine ja mees – lahutatud terviklikkus”
19. – 21. jaanuaril 2018

Seminaril on võimalik osaleda vabalt valitud moodulitel ja päevadel

Marina Strekalova

marina-2Marina Strekalova (Omeli) – maailmas hinnatud spetsialist, psühholoogiliste teaduste doktor Peterburist, pika tööstaazhiga transpersonaalne psühholoog, psühholoog-konsultant ja protsessuaalne psühhoterapeut.

Marina Strekalova seminaridel kasutatakse kaasaegseid psühholoogilisi metoodikaid, maailma erinevate vaimsete tavade praktikaid, s.h harjutusi ja meditatsioone, hingamise psühhotehnikaid, kehalisi praktikaid, miniloenguid, regressiivset teraapiat, artteraapia elemente, alaisiksuste psühholoogia ja unenägude praktikaid, protsessuaalset teraapiat ja teadvuse uurimise kogemust. Dr. Marina Strekalova huvitub lisaks Veeda kultuurist, Zen-budismist ja Reikist.

Marina ütleb: „Eriti armastan grupitreeninguid. Grupi atmosfääris tulevad vastused küsimustele esile kiiremini ja selgemeni. Grupi väli võimaldab igal osalejal süübida küsimuste olemusse ja saada kõige parema selgituse”. Ta korraldab seminare üle maailma alates 2005 a. Tänu Marinale on tuhanded inimesed avastanud oma anded ja tegeliku õnne tunnetuse. Tema kerge ja pehme sügavutiminev teemakäsitlus toob osalejatele kaasa positiivse transformatsiooni.

Maa ja Taeva heaolukeskus
Põhja pst 21/1, Tallinn
www.taevasjamaa.ee, info@taevasjamaa.ee, facebook: taevajamaakeskus
www.kristallitempel.ee info@kristallitempel.ee, facebook: kristallitempel
infotelefon: 53838600