Marina Strekalova

Naiste seminar „UUESTI SÜNDIDA”
dr. Marina Strekalova juhendamisel
Seminar toimub vene keeles tõlkega eesti keelde

27. – 29. jaanuaril 2017 Taevas ja Maa keskuses

27. jaanuaril kell 17.45 – 22.00
28. jaanuaril kell 10.00 – 18.00
29. jaanuaril kell 10.00 – 18.00

untitled2Dr. Marina Strekalova on psühholoogiliste teaduste doktor Peterburist, pika tööstaažiga transpersonaalne psühholoog, psühholoog-konsultant ja protsessuaalne psühhoterapeut. Ta korraldab seminare naistele üle maailma alates 2005. aastast.

Dr. Marina Strekalova seminaridel kasutatakse kaasaegseid psühholoogilisi metoodikaid, maailma erinevate vaimsete tavade praktikaid, s.h harjutusi ja meditatsioone, hingamise psühhotehnikaid, kehalisi praktikaid, miniloenguid, regressiivset teraapiat, artteraapia elemente, alaisiksuste psühholoogia ja unenägude praktikaid, protsessuaalset teraapiat ja teadvuse uurimise kogemust. Dr. Marina Strekalova huvitub lisaks Veeda kultuurist, Zen-budismist ja Reikist.

Dr. Marina Strekalova ütleb: „Eriti armastan grupitreeninguid. Grupi atmosfääris tulevad vastused küsimustele esile kiiremini ja selgemeni. Grupi väli võimaldab igal osalejal süübida küsimuste olemusse ja saada kõige parema selgituse”.

********************************************************************

untitled3Seminar „UUESTI SÜNDIDA” (naistele)
Naiseliku õnne ja naise tee leidmine. Elujõu ja -tarkuse kogumine.

Sündimine on üks tugevaim ja tähtsaim elamus inimese elus. See määrab kogu edasise elu stsenaariumi. See laul, mida inimene laulab terve elu, kirjutati valmis 9 raseduskuu jooksul, aga need laulud saab ise ümber kirjutada.

Dr. Marina Strekalova jagab oma seminaridel saladusi naise õnne saavutamiseks. Seminar annab vastused järgnevatele küsimustele:
Miks osad naised elavad hästi ja neil on olemas justkui kõik (õnn, elurõõm, mees, lapsed, heaolu, edu ja raha), samal ajal kui teised naised veedavad terve elu üksinduses, teenides raskustega endale elatist? Osad on küll abielus ja materiaalselt kindlustatud, kuid miks on nad jäänud ilma emadusest?

Inimene on alati õnne otsingul. Varem või hiljem teadvustab ta programmeeritust, mis tähendab, et elustsenaariumid korduvad justkui labürindis. Kas sealt on väljapääsu? Teadlikkus toob vastuse.

Seminari  kava:

1. päev
„Elu muutub siis, kui muutud ise”

Elu labürint. Teadvustamine järgnevatel teemadel: Kes olen? Kus olen? Kuhu lähen? Mida tahan? Kus on õnn? Millised on minu ressursid? Mina kujundan oma saatust ise. Sügav Buda meditatsioon „Kuue lõpuga Buda rist” võimaldab realiseerida osalejate siirast isiklikku taotlust.

2. päev
„Kõnelus endaga”

Meditatsioon „Loo enda õnnelik päev”, analoogne Sufi vennaskonna praktikaga. Enese uurimine ja suhtlus endaga. Karma ja saatuse liinid. Vanemate valik. Rasestumine ja selle erinevad mõjud inimese energeetikale. Psüühilised, emotsionaalsed ja füüsilised läbielamised sünni ajal ning nende mõju edasisele elule. Jõudude tunnistamine, tänu millele sünnime. Sünnikanali energiad. Sufi mediatatsioon „Sisemine vaikus”. Meditatsioon „Siin ja praegu” (praktika eneseuurimiseks ja enda sisemaailmaga kontakti loomiseks, vaatleja kujundamine). Regressioonipraktika bardos (sideme loomine valikuga oma vanemate ja missiooni osas). Regressiooni- ja rasestumise praktika (vanemate valiku teadvustamine, sünniga saadud energeetilise potentsiaali teadvustamine). Meditatsioon „Kõige kallim elus” toob välja kõige tugevamad köidikud, vabaduse piirid, väärtuste hoidmise strateegiad, seosed elu ülesandega.

3. päev
„Kaotatud paradiis”

Sünnistaadiumid ja nende tagajärjed. Otsused, harjumused, strateegiad ja saatus. Loomulik sünnitus, kunstlik viljastamine. Meditatsioon „Ema ja lapsed”, „Kokkutõmbed”, „Sünnikanal” (tervendab sündimisega seotud läbielamisi). Meditatsioon „Vanemate õnnistamine” tervendab saatuse liini, tugevdab sidemeid esivanematega ja muudab eluteed. Meditatsioon „Uue elu tervendavad kuvandid” (sünniprotsessi sulgemine, kuvandite loomine uueks eluks ja nende tugevdamine alateadvuses). Lisaks palju üllatusi ja kingitusi!

Erihind kiirematele registreerumisega hiljemalt 15. jaanuaril 2017
27. – 29.01 140 eurot (160 euro asemel)
27.01            40 eurot (45 euro asemel)
28.01            75 eurot (85 euro asemel)

Seminari täispikkus on 2,5 päeva. Seminaril on võimalik osaleda üksikutel päevadel, reedel ja laupäeval. Ainult pühapäeval osaleda pole võimalik, sest pühapäevaseks meditatsiooniks on vajalik eelnevate päevade keha ettevalmistus.

Dr. M. Strekalova ütleb, et osavõtt kõikidel päevadel annab olulise eelise, suureneb kontakt endaga.  

Hind alates 16. jaanuarist 2017
27. – 29.01 160 eurot
27.01 45 eurot
28.01 85 eurot

Vajalik eelregistreerumine. Registreerumine e-posti aadressil jana.vork@gmail.com. Selgitusse märgi osaleja nimi, telefon, e-posti aadress.
Koha garanteerib ettemaks arveldusarvele
a/a EE462200001105070507 Jana Võrk
Selgitusse märgi  seminari nimi, osalemise kuupäev, registreerumistasu ja osaleja nimi. Näide: Uuesti sündida 27. – 29.01, 30 eurot, Õnne Kask.
Registreerumistasud:
27. – 29.01 30 eurot
27.01 15 eurot
28.01 20 eurot
Registreerumistasu jääb ettemaksuks, mitteosalemisel seda ei tagastata. Ülejäänud osalustasu saab tasuda kohapeal sularahas.
Palun riietuda mugavalt, võtta kaasa matt ja katmiseks pleed!

Lisainfo:
Jana Võrk:                          50 69 996 е-post: jana.vork@gmail.com
Ellen Massalski:                56 56 1202 е-post: ellen.massalski@gmail.com

Taevas ja Maa keskus
Tulika tn 19 (Flora maja), A korpuse 4. korrus
www.taevasjamaa.ee, info@taevasjamaa.ee, facebook: taevasjamaakeskus
www.kristallitempel.ee info@kristallitempel.ee, facebook: kristallitempel
infotelefon: 53838600