Mai

Kuupäev Kellaaeg Sündmus
1. mail 18.00 – 20.00 Kursus „Energeetiline vampirism” juhendavad Teresa Mängel ja Moonika Chandaa Silves
1. mail 18.00 – 21.00 Perekonstellatsioonid Heldo Korbe juhendamisel
2. mail 18.00 – 20.00 Energeetiline meditatsiooniõhtu Laur Lumeti juhendamisel
3. mail 10.00 – 18.00 Süvaõppe I aste, Teresa Mängeli juhendamisel
3. mail 18.30 – 20.30 Helirännak gongidega Kristallitemplis
5. mail 10.00 – 18.00 „Mees ja naine – õnneliku suhte eeldused muutuvas ajas” Marina Strekalova juhendamisel
6. mail 10.00 – 18.00 „Mees ja naine – õnneliku suhte eeldused muutuvas ajas” Marina Strekalova juhendamisel
7. mail 10.00 – 18.00 „Mees ja naine – õnneliku suhte eeldused muutuvas ajas” Marina Strekalova juhendamisel
8. mail 18.00 – 21.00 Meestering Heldo Korbe juhendamisel
9. mail 18.00 – 20.00 Energeetiline meditatsiooniõhtu Laur Lumeti juhendamisel
10. mail 18.00 – 22.00 MTVSS enesetervendamise kursus, juhendab Monika Palm
11. mail 12.00 – 18.00 Helena Taska individuaalkonstellatsioonid
11. mail 18.00 – 21.00 Vabastav hingamine Monika Palmi juhendamisel Kristallitemplis
13. mail 10.00 – 18.00 „Töö traumadega” Olga Knjazeva juhendamisel
14. mail 10.00 – 18.00 „Töö traumadega” Olga Knjazeva juhendamisel
15. mail 18.00 – 20.30 Taro kaartide koolitus Merike Karro juhendamisel Kristallitemplis
15. mail 18.00 – 21.00 Perekonstellatsioonid Heldo Korbe juhendamisel
16. mail 18.00 – 20.00 Energeetiline meditatsiooniõhtu Laur Lumeti juhendamisel
17. mail 18.00 – 20.30 Hingerännak väelooma juurde, juhendab Evald Piirisild
18. mail 10.00 – 18.00 Süvaõppe I aste, Teresa Mängeli juhendamisel
19. mail 11.00 – 17.00 Heli Ayera Salf individuaalvastuvõtud
19. mail 18.00 – 20.00 Meditatsiooniõhtu „Kohtumine Esivanematega” Heli Ayera Salf juhendamisel
20. mail 9.00 – 14.00 Heli Ayera Salf individuaalvastuvõtud
20. mail 11.00 – 19.00 Hingepildi maalimine kotkasulele, maalib Evald Piirisild
21. mail 10.00 – 18.00 Süvaõppe I aste, Teresa Mängeli juhendamisel
22. mail 18.00 – 21.00 Meestering Heldo Korbe juhendamisel
24. mail 12.00 – 17.00 Konstellatsioon läbi muinasjuttude ja unenägude Maire Taska juhendamisel
24. mail 18.00 – 20.30 „Hirmudest vabaks” Monika Palmi juhendamisel
25. mail 18.00 – 21.00 Vabastav hingamine Monika Palmi juhendamisel Kristallitemplis
26. mail 18.00 – 21.00 Alar Tammingu Super Hingamine
29. mail 10.00 – 18.00 Sindhu Premi individuaalvastuvõtud Kristallitemplis
29. mail 18.00 – 21.00 „Suhete alkeemia” Sindhu Premi (India) juhendamisel (suur saal)
30. mail 10.00 – 18.00 Sindhu Premi individuaalvastuvõtud Kristallitemplis
30. mail 18.00 – 21.00 „Armastuse äratamine” Sindhu Premi (India) juhendamisel (suur saal)