Deva Lokita (Brenda Randroo) meditatsioonid

DEVA LOKITA (Brenda Randroo) on Osho Rahvusvahelise Meditatsiooni Keskuse sertifitseeritud meditatsioonijuht.
„Tuletades meelde unustatud keele rääkides oma Keha-Mõistusega”

brenda-randroo

Deva Lokita (Brenda Randroo) juhendab Osho meditatiivseid teraapiaid: Osho „Müstiline Roos” ja Osho „Tuletades Meelde Unustatud Keele Rääkides oma Keha-Mõistusega” ning erinevaid Osho meditatsioone ning kursuseid. Lisaks on ta läbinud „Enesehüpnoos sügavaks meditatiooniks” treeningmooduli.

„Olen olnud meditatsiooni teel nüüdseks 4 aastat ja mu elu on suurepärane! Loomulikult on ikka minu elus raskeid momente, pingelisi hetki, kohustused jne, aga olen ise muutunud ja need ei tekita mulle enam stressi. Suhtun keerulistesse hetkedesse teisiti ja need on pigem muutunud huvitavateks väljakutseteks”, räägib Deva Lokita.

Deva Lokita on viibinud mitmeid kordi Osho Rahvusvahelises Meditatsioonikeskuses Indias, et minna edasi enda meditatsioonis ning saada põhjalik väljaõpe inimeste aidamiseks ning juhendamiseks vaimsel teel. Vaimne tee omab talle väga suurt tähendust! Seepärast otsustas Deva Lokita rajada Eestisse Osho Meditatsioonikeskuse, mis on rahvusvahelise keskuse haru. Keskus on loodud inimestele, kellel pole võimalik Indiasse minna, sest ka Eestis on inimesi, kes soovivad Osho meditatsioone ning teraapiaid kogeda. 

Deva Lokita on Osho Meditatsiooni Keskuse üks juhtidest Eestis ning juhendab regulaarselt Osho meditatsioone ja kursuseid erinevates keskustes.

Artiklid Deva Lokitaga

GoodNews: MIDAGI HINGELE JA KEHALE! Deva Lokita tuleb meelde unustatud keelt oma kehamõistusega rääkimiseks Loe SIIT
GoodNews: Brenda Randroo: keegi pole meid õpetanud meid vaatama enda sisse, leidma ja tõestama midagi enda sees Loe SIIT

Maa ja Taeva heaolukeskus
Põhja pst 21/1 Tallinn
www.maajataevas.ee
facebook: maajataevaheaolukeskus
info@taevasjamaa.ee
infotelefon: 53838600